IOS arka planda müzik oynatma var mı?

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
11 kullanıyorum ve Android'den geçtikten sonra aradığım tek şey arka planda YouTube dinleyebilmek. Vanced ile hallediyordum Android'de ama IOS'da bir türlü yöntem bulamadım.

Tempo diye bir uygulama var ve sanırım Youtube'da paylaşılan her şey direkt oraya aktarılıyor. Video büyük ekranda bildiğim kadarıyla izlenilmiyor ancak ben de sizin gibi arka planda dinlemek için bu programı kullanıyorum.

Chrome üzerinden dinlenebiliyor diye duymuştum. Onun dışında premium üyelik almanız lazım.
Ekrandan çıkınca duruyor:(
Tempo diye bir uygulama var ve sanırım Youtube'da paylaşılan her şey direkt oraya aktarılıyor. Video büyük ekranda bildiğim kadarıyla izlenilmiyor ancak ben de sizin gibi arka planda dinlemek için bu programı kullanıyorum.
Deniyorum. İşime yaradı teşekkürler.

Merhaba çok basit bir çözümü var. Herhangi bir tarayıcı üzerinden youtubea girin ve istediğiniz herhangi bir müziği açın tarayıcıdan çıktıktan sonra telefonu kapatın açtığınızda bildirim ekranında oynat olacaktır. Bu kadar işlem.

Merhaba çok basit bir çözümü var. Herhangi bir tarayıcı üzerinden youtubea girin ve istediğiniz herhangi bir müziği açın tarayıcıdan çıktıktan sonra telefonu kapatın açtığınızda bildirim ekranında oynat olacaktır. Bu kadar işlem.
Hocam bende oynamıyor nedense. Tempo’yu indirdim şimdi sorunu çözdüm:)

Yeni konular

Geri
Yukarı