iOS bildirim geç geliyor

pindogu

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 yıldır iPhone 13 kullanıyorum bildirimler bazen 3, bazen 5 dakika sonra geliyor. İnternette çok araştirdim sorunu çozemedim benden başka yaşayan insanlarda var ama çözüm yok yardimci olabilecek biri var mı?

IPhone'u aktif kullanırken ve aktif internet bağlantım varken hücresel veri açık olduğu halde bildirimler bildirim merkezine geç geliyor. Örneğin; WhatsApp'tan gelen bir mesajın bildirimi telefona geldiğinde bildirim zamanı 5 dakika önce olarak görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Evet seçili

Bir de wpden atilan mesajlar tek çizgi olarak geliyormuş bana 5 dk sonra çift çizgi oluyormuş

Sorun WhatsApp kaynaklı duruyor çizgi durumu. WhatsApp'a gelen güncellemelerle çözülür şu anlık ona yapılacak durum yok. Genel anlamda bildirim sıkıntısı için de Apple desteğe bağlanmanızı öneririm. Belki bir fikir verirler benim aklıma yeni iOS güncellemeleri veya sıfırlamak dışında bir çözüm gelmiyor. Yarın sabah 7'den akşam 19'a kadar olan süreçte bağlanabilirsiniz. Buradan da bir sonuç çıkmazsa güncelleme beklemek veya sıfırlamak en iyi çözüm yöntemi olacaktır.

Geri
Yukarı