iOS sürümünü düşürürken iTunes "kod 17" hatası

EvrenX

Hectopat
iPhone 6S Plus cihazı var elimde 14.5 sürümünün dosyası elimde ITunes'den sürümünü düşürmeye çalışıyordum. Önce kod 3194 hatası verdi onu düzelttim ama şimdi kod 17hatası veriyor ve bir türlü düzeltemiyorum. Bu kodu alıp düzelten varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

iPhone 6S Plus cihazı var elimde 14.5 sürümünün dosyası elimde ITunes'den sürümünü düşürmeye çalışıyordum. Önce kod 3194 hatası verdi onu düzelttim ama şimdi kod 17hatası veriyor ve bir türlü düzeltemiyorum. Bu kodu alıp düzelten varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

Sürüm düşüremezsin, sadece signed olanlara düşüyor diğer türlü ifaith diye bir uygulama vardı oradan düşüyor galiba.

iOS sürümlerini Android'deki gibi kolayca düşüremezsiniz. Apple tarafında halen imzalı olması gerekiyor geçmiş olmak istediğiniz sürümün. Buradan telefonunuz için imzalı olan sürümlere bakabilirsiniz ama zaten sadece son sürüm imzalı oluyor genelde.

Oradan indirdim zaten herşey tamam yüklerken kod 17 hatası veriyor

Oradan indirdim zaten herşey tamam yüklerken kod 17 hatası veriyor
İşte her şey tamam değil. 15.5 sürümü hariç hepsi kırmızı gördüğünüz gibi. iTunes ile yükleme yaparken iTunes Apple serverlarına kullanıcının yüklemek istediği sürüm imzalı mı diye soruyor. Cevap hayır olunca da aldığınız gibi bir hata alıyorsunuz.

15.5 sürümündeyim

Çözümü yok mu
Neden düşürmek istiyorsunuz? Yani çok hayati bir şeyse baya uğraşarak tethered bir şekilde sürüm düşürebilirsiniz. Tethered telefonunuz kapandığı zaman bilgisayara bağlamadan açamayacağınız anlamına geliyor. Onun dışında iOS 15 kasıyor iOS 14'e düşürmek istiyorum gibi bir şeyse günlük hayatta kullanabileceğiniz şekilde bir downgrade söz konusu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı