Itunes iPhone bekleniyor hatası

Sh1tl3

Hectopat
Daha fazla  
İPhone 5S telefonumu dün gece laminat zemine düşürdüm ve açılmamaya başladı. Prize takıyorum logo kendi kendine sönüp geri geliyor. Itunes üzerinden restore etmeyi denedim fakat iPhone bekleniyor hatası ile karşılaşıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8,9 KB · Görüntüleme: 268
Son düzenleyen: Moderatör:
Seri numarası gözükmüyor? Telefonun şebekesinde yüksek ihtimal ağır hasar olabilir... 5S lerde kronik bi durum artık Baseband hatası verirse telefon ilerde (inşallah düzelir) çöp durumuna çıkıcaktır. Şayet restoreden sonra düzelir ise lütfen mesaj yazın, 'servis yok' derse operatör yerine.

Son düzenleme:
Düşmeden sonra olduysa donanım arızasıdır. Yazılım kurtarma moduyla düzelmesi çok düşük bir ihtimal. Bence önce bir servise verin. Onların size dönüşüyle kendinize bir yol haritası çizersiniz. Servis arızayı tespit edip size söyler. Yazılımsalsa zaten onlar düzeltir. Değilse arızayı öğrenmiş olursunuz ve garantiniz yoksa telefoncuda yaptırabilirsiniz.

Düşmeden sonra olduysa donanım arızasıdır. Yazılım kurtarma moduyla düzelmesi çok düşük bir ihtimal. Bence önce bir servise verin. Onların size dönüşüyle kendinize bir yol haritası çizersiniz. Servis arızayı tespit edip size söyler. Yazılımsalsa zaten onlar düzeltir. Değilse arızayı öğrenmiş olursunuz ve garantiniz yoksa telefoncuda yaptırabilirsiniz.
telefonu takas ettim belge falan hiç bir şey yok telefoncu içini açıp bakmam gerek dedi fakat anakart değişir ise çok büyük paralar öder miyim?

telefonu takas ettim belge falan hiç bir şey yok telefoncu içini açıp bakmam gerek dedi fakat anakart değişir ise çok büyük paralar öder miyim?
Anakart demek yeni telefon demek. Çok büyük paralar 5S’te şu. Zaten tertemiz ikinci eli 500₺’ye bulunabilen bir telefon. Siz düşünün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı