iOS Ücretsiz müzik indirme

Yasal olmayacağından dolayı bu konuda destek veremeyiz. Ayda 14 TL'ye Spotify üyeliği alabilirsiniz:

Premium'a geç. Mutlu ol.
Ben şu ana kadar Apple cihazlarımda (iPhone, Apple TV) Apple Music kullandım. Sizce Spotify'a geçmek mantıklı bir karar olur mu? Apple Music yerine Spotify önermenizde belirleyici herhangi bir etken var mıdır?
Teşekkürler.

iPlay öneririm. Arka planda Youtube, İzlesene gibi sitelerde arama yaparak indirebiliyorsunuz. Ama tabii ki Spotify almanız daha doğru..

Android kullananlar arkadaşlar nasıl şarkı dinliyor. Ona göre anlayacağim ne kadar eski kafalıyım. Spotify premium alıp birkere şarkıları indirsem sonra ücretsiz olarak kullanmaya devam ederken, çevrimdışı dinleyebilirmiyim. @Recep Baltaş siz IOS ta apple music mi spotify mı hangisini kullanıyordunuz.

Müzikler uygulamasında gözüksün istiyorsanız Google’ a iTunes(bilgisayar) ile müzik yükleme yazabilirsiniz. Çok basit ve bi o kadar güvenlidir. Apple kendi cihazlarında , kendi yazılımlarını kullandığınızda optimizasyondan dolayı daha iyi batarya performansı veriyor. Üçüncü parti uygulamalar her zaman batarya konusunda optimize olamayabiliyor. Söylediğim gibi iTunes ile yükleyebilirsiniz. Ancak yasal olsun diyorsanız telefondaki iTunes’ten albümü satın alabilir veya Spotify , Apple Music , Fizy gibi platformlara üye olabilirsiniz. Ben de iPhone 6S’te Spotify kullanıyorum. Hem öğrenci indirimiyle hesaplı hem de çok geniş yelpazeye sahip.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı