iOS14 sonrası iPhone 7 stabilitesinin bozulması

AOzanK

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
iPhone 7 32 GB telefonum var. Pil sağlığı %75. iOS14 güncellemesini yaptıktan sonra aşırı derecede yavaşlama kasma donma takılma gibi durumlar olmaya başladı. Mesela klavyede yazı yazarken yazının ekrana geç düşmesi, ana ekrandayken kasmalar, ekranın geç açılması, uygulamaların donması vs.

İşletim sistemini yeniden iOS 13'e çekmek istediğimde ise imzanın kaldırıldığını gördüm yani Apple eski IOS'a dönmeme izin vermiyor.

Ne yaparsam bu durumlardan kurtulabilirim? Bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun en son babamın iPhone 5S telefonu aynen dediğiniz gibi yavaşlamıştı herhalde size de öyle bir şey olmuş olabilir. Fabrika ayarlarına çevirdiğimizde klavye takılma sorunu gitmişti diye hatırlıyorum.

Ben şu an iPhone 6S Plus kullanıyorum iOS 14 ile ve hiçbir sıkıntısı yok. Tabii ki artık arada bir kasılmalar, donmalar olabilir. Bunlar bence normal karşılanmalı sonuçta kaç yıllık cihazlar.

iPhone 7 32 GB telefonum var. Pil sağlığı %75. iOS14 güncellemesini yaptıktan sonra aşırı derecede yavaşlama kasma donma takılma gibi durumlar olmaya başladı. Mesela klavyede yazı yazarken yazının ekrana geç düşmesi, ana ekrandayken kasmalar, ekranın geç açılması, uygulamaların donması vs.

İşletim sistemini yeniden iOS 13'e çekmek istediğimde ise imzanın kaldırıldığını gördüm yani Apple eski IOS'a dönmeme izin vermiyor.

Ne yaparsam bu durumlardan kurtulabilirim? Bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim.
Pil sağlığı bana çok düşük geldi. Bundan dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.

iOS 14 sürümünü sıfırdan kurarsanız düzelebilir

Geri
Yukarı