Rehber iOS'ta Restore Nasıl Yapılır?

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 4 80,0%
  • Hayır

Oy: 1 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

b1oguzhan

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
iPhone, iPad yani iOS cihazımıza birçok kişi nasıl restore yapacağını biliyor ya da bilmiyor. Restore işlemini genelde cihazımızda oluşan bir sorunu düzeltmek için yapıyoruz. iOS işletim sistemi her ne kadar stabil olsa da bir süre sonra herkes yapma gereksinimi duyuyor. Bu durumda Restore işlemini uygulamak gerekiyor. Bir rehber videosu hazırladım. DFU modu ile kolaylıkla cihazınıza geri yükleme yapıp, tabiki DFU moduna almadanda direkt olarak geri yükleme yapabilirsiniz ama ben böyle yapmayı tercih ediyorum çünkü yazılım yüklemek için böyle yapmak daha iyidir. İsterseniz yedeğinizi alıp kurulum bittikten sonra geri kurabilirsiniz isterseniz yeni bir cihaz olarak devam edebilirsiniz. Umarım işinize yaramıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DFU moduna nasıl alıyoruz? Yazılı olarak da belirttim.

iOS cihazımızı kablosuyla iTunes'a bağlıyoruz. Açma-kapama tuşuna ve home tuşuna elimizi çekmeden 10 saniye basılı tutuyoruz. 10 saniye dolduktan sonra açma-kapama tuşundan elimizi çekiyoruz ama home tuşuna basmaya devam ediyoruz. Daha sonra iTunes ekranında uyarı alacağız.
itunes-Dfu-mod.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı