IP adresim çalındı adam evine yemek sipariş edeceğim diyor

Merhaba öncelikle. Yaklaşık 1 saat önce IP adresim çalındı nasıl çalındığını boş verin adam nasıl çalabilir hadi çalsa ne yapabilir diye merak ettim kanmaya çalıştım. Adama Discord hesabı var Nitro'lu ben DC'yi bırakacağım al senin olsun hesap dedi. Ben de şey olacağını biliyorum ona girmeye çalışacağım sonra yeni bir yer algılandı. Cihaz o siz misiniz diye mail gönderecek biliyorum fakat şöyle bir şey oldu bu normal mi bilmiyorum şu IP adresli şu yerde yaşayan diye çıktı yani IP adresim orada çıktı. Ee tamam güzel orada patladı arkadaşım birlikte gülüyoruz falan onla ne yapabilir? Hackleme diye bir şey asla söz konusu olamıyor araştırdım bu arada. Ele geçirdiği IP adresi dış IP adresi arkadaşlar sonra işte demeye başladı. Sana pizza göndereceğim falan biz daha çok gülüyoruz durun adresinizi çıkarıyım IP adresinden dedi biliyorum IP adres bulma siteleri var ipsorgu falan oradan girince konumun çıkıyor. Fakat burası önemli, şehir çıkıyor. Direkt o oturduğun yer tam olarak çıkmıyor. Orasını anlayamadım ve ayrıca dış IP adresi değiştirilebiliyormuş modeme reset atıp veya kapatıp bir takım saat sonra açınca o değişiyormuş ama önceki halanda kullanılır halde oluyor mu orasını bilmiyorum. Arkadaşlar olay bu şekilde kısacası adam benim evime bir şeyler sipariş edebiliyor mu?
Bırak söylesin :D Büyük ihtimalle mahalleden başka bir şey bulamaz, kuryeye evi bulmada iyi şanslar!

Geri
Yukarı