iPad 10.nesil vs Air 5

Air 5 aktif olarak kullanıyorum öneririm çok güzel cihaz. Tek eksi 60Hz ekran hocam. M1 işlemciden dolayı ben farka değeceğini düşünüyorum.

Düz iPadlerde non linear ekran olduğu için sıkıntı oluyormuş.
Hocam kaynak var mı?
Birde sizin yapacağınız işler için ikiside çok üst seviye kalır. Ben olsam illaki ipad olacaksa 7000 liraya ipad 9 alırdım.

Hocam kaynak var mı?
Birde sizin yapacağınız işler için ikiside çok üst seviye kalır. Ben olsam illaki ipad olacaksa 7000 liraya ipad 9 alırdım.
Hocam tuşu olması sebebiyle pek yanaşamıyorum. Başka bir forumda iki taraftan bastırınca ekranın içine gömülmesi (kasa içinde boşluk olmasından kaynaklı) gibi sorunlar yazıyor.

Air 5 ve 2. Nesil kalemi 16k’a aldım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

Son düzenleme:
iPad 9'da öyle sorunlar yok bu arada. Tasarım konusuna bir şey diyemem ama inanılmaz ucuz fiyatıyla hala en f/p tablettir.

Video ve not için biraz lüks bir harcama olmuş 16k ama nihayetinde çok güzel cihaz almışsınız. Yıllarca götürür ya da en kötü gider satarsınız, hayırlı olsun.

T
iPad 9'da öyle sorunlar yok bu arada. Tasarım konusuna bir şey diyemem ama inanılmaz ucuz fiyatıyla hala en f/p tablettir.

Video ve not için biraz lüks bir harcama olmuş 16k ama nihayetinde çok güzel cihaz almışsınız. Yıllarca götürür ya da en kötü gider satarsınız, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim hocam. Evet lüks bir harcama oldu ne yazık ki aklımı da kurcalıyor ama memnunum cihazdan. Olasi bir durumda satarım zaten :) Güzel yorumunuz için çok sağolun

Yeni konular

Geri
Yukarı