iPad 2'den Twitch izlenmiyor

Berk18

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar, eski bir iPad var elimde iOS sürümü 9.3.5 haliyle hiçbir uygulamayı indiremiyorum. Ancak Safari üzerinden YouTube ve birçok film sitesinden sorunsuz film video oynatabiliyorum kasma donmada olmuyor. Bir tek bu sorunu Twitch yayınlarında yaşıyorum. Yayın videoları başlamıyor hiçbir şekilde. Bu konuda önerisi olan var mı? Herhangi bir web tarayıcı ya da başka bir şey.

İyi forumlar, eski bir iPad var elimde iOS sürümü 9.3.5 haliyle hiçbir uygulamayı indiremiyorum. Ancak Safari üzerinden YouTube ve birçok film sitesinden sorunsuz film video oynatabiliyorum kasma donmada olmuyor. Bir tek bu sorunu Twitch yayınlarında yaşıyorum. Yayın videoları başlamıyor hiçbir şekilde. Bu konuda önerisi olan var mı? Herhangi bir web tarayıcı ya da başka bir şey.
İnternet hız testi yapıp sonucu paylaşır mısınız?

Dosya Ekleri

• st.png
    st.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 71
Twitch bu gün oldukça sorunluydu. Çok büyük bir topluluk özellikle de TurkNet'lilerin çoğu Twitch'de donmalar ve kopmalar yaşadı. Ufak bir VPN müdahalesi ile çözülür.
Öneri için teşekkürler VPN deniyeceğim
Çözüm buldum kendi denemelerim sonucu yine de yazmak istedim, puffin adlı internet tarayıcısını kurdum tablete gayet hızlı ve akıcı bir arayüzü var. Twitch'e bağlanırken ise mobil siteden değil de, normal masaüstü görünümünde giriş yaptım. Bu şekilde HD olarak yayınları izleyebiliyorum. Fakat diğer tarayıcılarda çökme sorunu yaşıyorum. Diğer tarayıcılarda bu yöntemi uyguladığımda tablet kaldırmıyor sanırım ve çökme oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı