iPad 7 vs iPad mini 5

jeykx

Hectopat
Makaleler
1
Sizce daha büyük ekranlı iPad 7. nesil mi almalıyım yoksa daha küçük ekranlı ama daha güçlü iPad mini 5 mi almalıyım? Uzun süre kullanacağım. LoL wild Rift CoD PUBG gibi oyunlar oynamak ve Netflix YouTube için alıyorum. 7.nesil alırsam 128 GB miniyi alırsam 64 GB alacağım

Sizce daha büyük ekranlı iPad 7. nesil mi almalıyım yoksa daha küçük ekranlı ama daha güçlü iPad mini 5 mi almalıyım? Uzun süre kullanacağım. LoL wild Rift CoD PUBG gibi oyunlar oynamak ve Netflix YouTube için alıyorum. 7.nesil alırsam 128 GB miniyi alırsam 64 GB alacağım
İpad mini 5 Oyunlarda daha güçlü 64gb yeterli olacaktır bence.Ekran meselesi var tabi küçük ekran size sorun değilse ipad mini 5

Kesinlikle iPad mini 5 çünkü: Küçük ekran elinize daha iyi oturacaktır.
aslında çok oyun oynayan biri değilim ama tablet alınca illaki oynarım ipad 7. nesil performansı 1 2 sene sonra çok mu düşer mesela şu anda tüm oyunları 60fps açıyor ilerde çıkan oyunlarıda 60fps destekler mi dediğğim gibi uzun süre kullanıcam şu anda 7 yıllık ipad 2 im var oyun oynatmasada video netflix izleyebiliyorum

Aslında çok oyun oynayan biri değilim ama tablet alınca illaki oynarım iPad 7. nesil performansı 1 2 sene sonra çok mu düşer mesela şu anda tüm oyunları 60FPS açıyor ileride çıkan oyunları da 60FPS destekler mi dediğğim gibi uzun süre kullanacağım şu anda 7 yıllık iPad 2'im var oyun oynatmasada video Netflix izleyebiliyorum.

Uzun süre kullanım için mini 5 daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı