iPad 9. nesil alınır mı?

Bence alınır hem 6,5K için iyi bir teklif, iPad 9’da A13 Bionic kullanıyor zaten ve son derece memnun kalırsınız.

Bende kullanıyorum 64’luk modelini, benim cihazımda takılma donma olmuyor sadece çok hızlı değil. Soru çözüm, not alma, office, YouTube vs gibi basit programlar kullanıyorum zaten. Hiçbir şey çalıştırmaz hale gelene kadar kullanmaya devam edeceğim zaten.
Aynen aynen ben de onu demek istedim aslında takılma donma yok ama tepkileri biraz yavaşladı sadece uygulamaları açarken vs. Muhtemelen ben de hiçbir şey açmaz hale gelene kadar kullanırım. Twitch, YouTube, Netflix izliyorum daha çok zaten.

Şöyle göstereyim. iPad 10. nesil yeni kasa kullanırken iPad 9. nesil eski kasa kullanıyor tuşlu olan. Görüntüsü öyle yani sadece dış kasası.

Ekran Resmi 2023-10-04 18.54.39.png

Bir de 10.nesil ile cok farki var midir performans olarak?

Buradan karşılaştırmaya bakabilirsin. Çok performans farkı olmaz. Ama haliyle biraz var.

iPad 9. nesilde 5G falan yok. 4k video çekimi yok. 10. nesilin çipi biraz daha güçlü vs.

Ama ilk mesajına göre konuşursak bir şeyler izlemek ve oyun oynamak için hala çok uzun ömürlü. En az 6-7 yıl daha net ömrü var. 2021 cihazı sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı