iPad 9. nesil alınır mı?

GGHOST

Hectopat
Abiler selamünaleyküm.
PC'm var ama gunluk kullanim icin iPad istiyorum. Dizi izlemek sosyal medyada takilmak belki oyun oynamak icin.6.5k ya 9.nesil IPad'ler var. Alternatif olarak ucuz ve iyi onerileriniz var mi?

Abiler selamünaleyküm.
PC'm var ama gunluk kullanim icin iPad istiyorum. Dizi izlemek sosyal medyada takilmak belki oyun oynamak icin.6.5k ya 9.nesil IPad'ler var. Alternatif olarak ucuz ve iyi onerileriniz var mi?

9 iyidir. Eğer bütçe arttırma şansınız olursa iPad mini 6 iyi olur.

10. nesil var zaten en son. 9. nesil hala performanslı A13 Bionic işlemci sayesinde. Söylediğin amaçlarla kullanacaksan uzun yıllar kullanırsın 9. nesil iPad'i. Eski çerçeveli kasa olması senin için sorun olmayacaksa ve gerçekten dediğin amaçlar dışında daha fazla performansa ihtiyacın olmayacaksa alınır.

Hocam Apple ekosisteminden birkaç ürününüz varsa; Procreate, good notes, Notability, iMovie gibi uygulamaları da kullanacaksanız evet mantıklı bir seçim olacaktır yoksa aynı fiyat bandında elbette başka tabletler de var

IPad'den şaşmayın. Son güncellemesi iOS 12.5 olan iPad Air cihazımı hala kulllanıyorum :D
Ben de iPad Air 2 kullanıyorum 2015'te almıştım. Şu an iOS 15.7.9 aldı en son. Multimedya için hala mükemmel işimi görüyor.

Hocam Apple ekosisteminden birkaç ürününüz varsa; Procreate, good notes, Notability, iMovie gibi uygulamaları da kullanacaksanız evet mantıklı bir seçim olacaktır yoksa aynı fiyat bandında elbette başka tabletler de var
Hiçbiri iPad kadar uzun ömürlü olmaz yalnız.

-

Ben de iPad Air 2 kullanıyorum 2015'te almıştım. Şu an iOS 15.7.9 aldı en son. Multimedya için hala mükemmel işimi görüyor.

Hiçbiri iPad kadar uzun ömürlü olmaz yalnız.

Katılıyorum.

Hocam ben iPad Air 2 diye alıp dolandırılmıştım 1300₺'ye almıştım zaten :D
Fakat o bütçede Samsung'un bazı tabletleri vardı, arkadaşım APK oynamak için onu almıştı ve 3. yıldan itibaren şarjı su gibi akıyordu. Benim iPad kasıyor son 1 yıldır, TikTok, Instagram vb. hiç sıfırlamadım hayatımda. iCloud şifresini hatırlasam sıfırlayacağım :D Yakın vadede yenisini alacağım zaten.

Kısaca IPad'den şaşmak yok.

-

Katılıyorum.

Hocam ben iPad Air 2 diye alıp dolandırılmıştım 1300₺'ye almıştım zaten :D
Fakat o bütçede Samsung'un bazı tabletleri vardı, arkadaşım APK oynamak için onu almıştı ve 3. yıldan itibaren şarjı su gibi akıyordu. Benim iPad kasıyor son 1 yıldır, TikTok, Instagram vb. hiç sıfırlamadım hayatımda. iCloud şifresini hatırlasam sıfırlayacağım :D Yakın vadede yenisini alacağım zaten.

Kısaca IPad'den şaşmak yok.
Ufak tefek kasmalar ben de yaşıyorum ama hala akıcı yeterince. 8 yıllık cihaz zaten 9. yılına girecek. Hangi marka bu kadar ömür biçiyor ki cihaza şu anda? Hala çok şaşırtıcı performansa sahip. Oyun bile oynayabiliyorum hala.

Bence alınır hem 6,5K için iyi bir teklif, iPad 9’da A13 Bionic kullanıyor zaten ve son derece memnun kalırsınız.

Ufak tefek kasmalar ben de yaşıyorum ama hala akıcı yeterince. 8 yıllık cihaz zaten 9. yılına girecek. Hangi marka bu kadar ömür biçiyor ki cihaza şu anda? Hala çok şaşırtıcı performansa sahip. Oyun bile oynayabiliyorum hala.
Bende kullanıyorum 64’luk modelini, benim cihazımda takılma donma olmuyor sadece çok hızlı değil. Soru çözüm, not alma, office, YouTube vs gibi basit programlar kullanıyorum zaten. Hiçbir şey çalıştırmaz hale gelene kadar kullanmaya devam edeceğim zaten.

9 iyidir. Eğer bütçe arttırma şansınız olursa iPad mini 6 iyi olur.

Maalesef o bir tik fazla olur. Bu 6.5 bandindaki iyiyse bile 6 ya dusurmeye çalışacağım zaten.

Hocam Apple ekosisteminden birkaç ürününüz varsa; Procreate, good notes, Notability, iMovie gibi uygulamaları da kullanacaksanız evet mantıklı bir seçim olacaktır yoksa aynı fiyat bandında elbette başka tabletler de var.

Baska Apple urunum yok PC de arada Hackintosh kullanıyorum o kadar sayiliyorsa :D

Aynı fiyat bandında elbette başka tabletler de var.

Tek sorunum ben telefonuma fazla APK yukluyorum gerektiginden dolayi. POCO X4 Pro'ya gececegim 128 GB'di alani sanirim o yüzden tek celiskim bu.

Geri
Yukarı