iPad 9. nesil alınır mı?

Biraz zorlayıp ipad 10 almanı öneririm. Hatta bütçen varsa iPad Air 5. nesil M1, işlemci başta olmak üzere her şeyiyle çok üstün.

Yarin ayik kafayla daha iyi bir arastirma yapim o zaman.

Ama iPad daha uzun omurlu olacağıni dusunuyorum ve ek olarak iPad 10 var dayimda 1 2 defa elime aldim ve cok hosuma gitti. Tabii 9 ile 10 arasinda fark olacaktir ama.

Aşağı yukarı ömürleri aynı oluyor tabletlerin. Daha geçen uzun süredir Tab S2 kullanıyorum postu gördüm mesela. 10 ile 9 arasındaki en büyük fark ekran. 10'da hem tam lamine ekran var hem de çerçeveleri daha ince.

iPad 9 alınabilir o bütçede. Bütçe artar mı?

Maalesef zor.

Aşağı yukarı ömürleri aynı oluyor tabletlerin. Daha geçen uzun süredir Tab S2 kullanıyorum postu gördüm mesela. 10 ile 9 arasındaki en büyük fark ekran. 10'da hem tam lamine ekran var hem de çerçeveleri daha ince.

Biraz zorlayıp iPad 10 almanı öneririm. Hatta bütçen varsa iPad Air 5. nesil m1, işlemci başta olmak üzere her şeyiyle çok üstün.

Bütçe cok fazlam cok zorlarsam 7 olabilir belki.

Maalesef zor.

Arttırsanız çok memnun olursunuz emin olun.

Maalesef zor.

Zamanında babam 2015 yılında iPad 2. nesil almıştı ve ben o IPad'i 2018 yılında kullandım ve o cihaz gerçekten hızlıydı ana menüde olsun Safari olsun hiç kasma donma yoktu ama zamanında küçük olduğum için o IPad'e şifre koymuştum sonra da şifre kırmadır o işleri bilmediğim için Android tablet aldım ama Android tablet gerçekten çok kötü Samsung tablet kullandım 2 tane hepsi 2 sene sonra çöp oldu RAM'i mi doldu ne oldu bir de bağa yeniydi mesela 2018 yılında çıkan Samsung tableti 2019 yılında almıştım ama 2 sene sonra hiçbir oyun oynatmadı anca YouTube ama 7 senelik iPad hala gayet akıcı çalıştı kısaca.

Tek sorunum ben telefonuma fazla APK yukluyorum gerektiginden dolayi. POCO X4 Pro'ya gececegim 128 GB'di alani sanirim o yüzden tek celiskim bu.

Jailbreak ile APK indirebilirsiniz ama o kadar para vermişken ben Jailbreak yapamam.

Her iPad öyle diye biliyorum.

iPad Pro 120Hz.

Son düzenleme:

Arttırsanız çok memnun olursunuz emin olun.

Zamanında babam 2015 yılında iPad 2. nesil almıştı ve ben o IPad'i 2018 yılında kullandım ve o cihaz gerçekten hızlıydı ana menüde olsun Safari olsun hiç kasma donma yoktu ama zamanında küçük olduğum için o IPad'e şifre koymuştum sonra da şifre kırmadır o işleri bilmediğim için Android tablet aldım ama Android tablet gerçekten çok kötü Samsung tablet kullandım 2 tane hepsi 2 sene sonra çöp oldu RAM'i mi doldu ne oldu bir de bağa yeniydi mesela 2018 yılında çıkan Samsung tableti 2019 yılında almıştım ama 2 sene sonra hiçbir oyun oynatmadı anca YouTube ama 7 senelik iPad hala gayet akıcı çalıştı kısaca.

Jailbreak ile APK indirebilirsiniz ama o kadar para vermişken ben Jailbreak yapamam.

iPad Pro 120Hz.

Buna 10k vermek yerine baska Apple urunu yoktur diye tahmin ediyorum kullanisli oyle midir?

Buna 10k vermek yerine baska Apple urunu yoktur diye tahmin ediyorum kullanisli oyle midir?

Bu egitim indiriminden faydalanamiyorum galiba ben ogrenci degilimde lise bitti uni kaldi.

Şu an yetkili satıcılarda en eski iPad 9 ve kullanıyorum gayet memnunum.

Bu egitim indiriminden faydalanamiyorum galiba ben ogrenci degilimde lise bitti uni kaldi.

Hayır zaten indirim üniversite olanlara.

Son düzenleme:
Hocam baktım her yere şu an sadece Apple'ın kendi sitesinde indirim Okul Başlıyor - Eğitime Özel İndirimler - Apple

Hocam sadece Apple yapmıyormuş gürgençlerde yapıyor. Eğitim İndirimi - Gürgençler

10
Hocam ilandakiler yazmadi ee 9.nesil 10klarda. Ben diyorum ki 4K fark var 10 ile. Linki biraktigim Hepsiburada resmi satici cok fark hissttiriyorsa buradan almak daha mantikli degil midir? Bir de bir şey soracağım. Ben ilk basta dizi film izlemek icin almak istiyorum dedim. Arada amatorce program ile ugrasiyorum. Masaustum var diye hiç bahsetmedim ama iPad 10 dada rahat kullanabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı