iPad 9. nesil vs Tab S7 FE

eneskocc

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba.
Eğitim için bir tablet almak istiyorum. Kalemi ve klavyesi ile birlikte alacağım. Aklımda iki seçenek var, biri iPad 9. nesil ve Galaxy Tab S7 FE. Sizce hangisi alınmalı? Eksikleri fazlalıkları nelerdir?
Şimdiden teşekkürler.

Samsung tarafı hakkında yorum yapamayacağım. iPad'i kullandım.

iPad tam bir verimlilik cihazıdır. Her şey çok düzenli ve eğitime çok destek olur. Oyun gücü çok rahat ettirir eğer oynayacaksanız.

Eksiği yok.

Herkese merhaba.
Eğitim için bir tablet almak istiyorum. Kalemi ve klavyesi ile birlikte alacağım. Aklımda iki seçenek var, biri iPad 9. nesil ve Galaxy Tab S7 FE. Sizce hangisi alınmalı? Eksikleri fazlalıkları nelerdir?
Şimdiden teşekkürler.

iPad içinden geçer. :D

peki arkadaşlar burdan sorayım, şuan tab s7 fe Lte 3999tl bazı sitelerde bu fiyat baz alındığında hala ipad 9. nesilmi yoksa tab s7 fe mi mantıklı?

gidip galaxy tab s7 fe incelemeyenler dolmuş yine buraya. androide çöp möp demişler :)
12.4 inch ekran harika olmuş. ipad 9 gibi köşeli değil. malzeme kalitesi çok güzel dahili akg hoparlörü var güzel bir müzik deneyimi için. içinden kalemi çıkması ayrı güzel. arkadaşımda ipad air 4 var, onun kaleminden daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. samsung ne de olsa bu konuda note serisi ile birlikte başı çeken firma.
4000 lira bandında bence alınabilecek en güzel cihaz, inanın ipad 9 ile bunu yan yana koyunca büyük ekran farkını anlayacaksınız..
ek olarak söylemek istediğim şey, bence alınmayacak olan tablet s7 veya s7 plus. çünkü ipad air 4 varken hemen hemen yakın fiyat segmentinde başka tablet net olarak alınmaz.
mediamarkt'a gidip galaxy tab s7 fe'yi elinizde incelemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı