iPad Air 2 LCD değişimi kaça patlar?

at4k4n.exe

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
iPad Air 2 A1566 tabletim var. Ekranı arızalı olduğundan açılmıyor, beyaz ekran gelip yanıp sönerken kenarlar kararıyor. Cihaz sadece kapanıp açılıyor. Kaça patlar?

@BehzatAmirim Hocam en azından cihazın sağlam olup olmadığını öğreneyim, Nesıl yaaprım?

iPad Air 2 A1566 tabletim var. Ekranı arızalı olduğundan açılmıyor, beyaz ekran gelip yanıp sönerken kenarlar kararıyor. Cihaz sadece kapanıp açılıyor. Kaça patlar?

@BehzatAmirim Hocam en azından cihazın sağlam olup olmadığını öğreneyim, Nesıl yaaprım?
Herhangi tanıdık servis felan var mı? Veya toptancılara ulaşım sağlayabilir misin?

Hocam ne tanıdık var, ne toptancı. Aliexpress'ten LCD alsam şuanki dokunmatiğe takabilir miyim?

Hocam ne tanıdık var, ne toptancı. Aliexpress'ten LCD alsam şuanki dokunmatiğe takabilir miyim?
Ekran almak sorun değil hocam. Ekranı alırsın cihazda bir sorun vardır, aldığın ekran boşa gider. Bir toptancıya gidip ekranla deneyebilme şansı yakalarsan iyi olur. Cihaz şarjda vs. tepkş veriyor mu?

Ekran açılıp kapanıyor hocam. Ekranın orta kısımları beyaz yanıyor, kenarlar siyah. Şarja takar takar takmaz ekran açılıp kapanmaya başlıyor, zaman geçtikçe kenarlar kararıyor.

Umarım hocam. Cihazı köye götürmüştüm umudu kesip, şimdi tekrar getirip deneteyim herhangi bir tamircide.

Geri
Yukarı