IPad Air 3 64 GB vs Galaxy Tab S6

mdemre

Centipat
Yardimlariniz ve degerli fikirleriniz icin simdiden tesekkurler!
Su an Samsung shop turkiye de tabletlerde indirim var ve bununla birlikte Galaxy Tab S6 4199₺ yaninda klavyeli kilifla birlikte aldiginiz taktirde yaklasik 4350₺ fiyati var.
Apple tarafinda ise iPad Air 2019 3400 civari Vatan Bilgisayar'da bulunabiliyor.
Tableti PDF uzerinde isaretleme yaparak sinav kitaplari uzerinde soru cozumu ve ufak tefek karalamalarda kullanmak ve esimin doktora tezinde kullanmasi amacli alacagim. Boylece Apple tercih edersem klavye(bir sure bekleyebilir) ve kalem masraflari da olacak.
Kampanya bitmeden karar vermek istiyorum. Cunku Apple yurt disi sitesinde 100 dolar gibi fiyat artisi yapmis ki bu turkiye fiyatlarina yansiyacaktir kisa zamanda.
Cok kararsiz kaldim. Kagit uzerinde Samsung onde olsa da uzun sure yazilim destegi gibi Apple ayricaliklari cok zor durumda birakiyor.
Degerli fikirlerinize cok ihtiyacim var.
Tekrar tesekkurler.

Cok tesekkur ederim gorusleriniz icin.
Peki air ve 7. Nesil arasinda fiyat farkina degecek ozellikler var bana gore ama sizce durum nasil. Fiyat konusunda problemim yok. Ama bu piyasa sartlarinda degip degmemesi durumunu onemsiyorum acikcasi

Peki air ve 7. Nesil arasinda fiyat farkina degecek ozellikler var bana gore ama sizce durum nasil. Fiyat konusunda problemim yok. Ama bu piyasa sartlarinda degip degmemesi durumunu onemsiyorum acikcasi

Kesinlikle iPad Air almalısınız çünkü 7. nesilde A10 Fusion çipi varken Air'de A12 Bionic çip var. Bu sebep yeter de artar bile.

Biraz abartiyorum belki surekli soru yonelterek ancak ipad pro 10.5(2017) le ipad air 3 arasinda hangisini secmeliyim
Bu soru kişiden kişiye göre baya değişir :) iPad Pro'da 120Hz yenileme hızı bulunmakta. A10X Fusion çipe sahip. Air ise 120Hz ye sahip değil tek başına hissetmezsiniz fakat yanına iPad Pro'yu koyduğunuz zaman kastığını hissedersiniz. iPad Pro ise yağ gibi akar. Ayrıca iPad Pro'nun ekranı daha parlak. Dediğim gibi ikiside çok performanslı ve biraz farklılar. Bu soruya direkt bunu alın demem doğru olmaz. Bu videoyu seyrederek daha iyi anlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı