iPad 8. Nesil 32 GB vs Tab S6 Lite 64 GB

Fikirleri merak ettim, herkes iPad der lakin aldığında ekstra masrafı da oluyor ve ben bu masrafı da yapmak istemiyorum :)
Tablet tarafında Android almayın. Yakınımda ne kadar alan varsa pişman oldu. Mesela benim 7 senelik iPad 4. nesil arkadaşın 3 senelik Android tabletinden daha kararlı çalışıyor 😀

Yahu öyle mi anlatsana bakalım çok merak ettim. Ama sen şimdi dersin kulaklıkları pahalı App Store pahalı Android'de APK var falan. Kardeşim IPad'in amacı belli paran yoksa normal internettte ders çalış işlerini ücretsiz yapmaya çalış. Peki hiç soruyor muyuz Apple'da neden androidinki gibi işlevsel şeyler yok. Mesela neden APK yok? Because %99.9 safe.
Çok bilmiş kardeşim bu öneri forumları niye var ? Biz bilmiyor muyuz işletim sistemlerinin avantajlarını, dezavantajlarını ? Daha önce Android tabanlı bir tablet kullansaydım bu başlığı açmazdım. Kullananların fikrini merak ediyorum. Ayrıca bahsettiğim ekstra masraflar Apple Pencil ile klavyesi. Yorumların için teşekkürler, bu başlık altında yorumlarını kendine saklarsan mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı