IPad Air 3 64 GB vs Galaxy Tab S6

Biraz abartiyorum belki surekli soru yonelterek ancak ipad pro 10.5(2017) le ipad air 3 arasinda hangisini secmeliyim
Niye abartasınız? Forumun amacı soru sormak zaten. iPad Pro 10.5'' 3 çekirdekli A10X işlemcisi kullanıyor. Tek çekirdekte 831, çoklu çekirdekte benchmark skoru 2263. Air 3 ise A12 işlemciyi kullanıyor. Skorları 1111-2871 şeklinde. Yani genel olarak iPad Air 3 daha iyi fakat Pro da ölecek bir cihaz değil. iPad Pro da 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran var. Aynı zamanda Apple Pencil'ın tüm modellerini destekliyor. Air 3 sadece ilk Pencil'a destek veriyor.

İkisi de hemen ölecek cihazlar değil. Pro haliyle daha premium bir model. Ama Air 3'ün performansı daha ön planda. Karar size kalmış.

Zaman ayirip yorum yapan herkese tesekkur ederim. Yarin ipad air 3 satin almaya karar verdim. Gunluk kullanimlarda farkini algilayamayacagim 120Hz ve 2 yerine 4 adet hoparlör icin benim kullanimimda fiyat farkina degecegini dusunmuyorum. Tekrar sagolun. Hayirli geceleriniz olsun.

Zaman ayirip yorum yapan herkese tesekkur ederim. Yarin ipad air 3 satin almaya karar verdim. Gunluk kullanimlarda farkini algilayamayacagim 120Hz ve 2 yerine 4 adet hoparlör icin benim kullanimimda fiyat farkina degecegini dusunmuyorum. Tekrar sagolun. Hayirli geceleriniz olsun.
Rica ederim. Hayırlı geceler. Güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı