iPad Air 5. nesil vs Samsung Tab S9

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
Selam.

Benzer konular olmasına rağmen güncel tarihli öneri için sizlere sormak istedim. Genel kullanımım Photoshop uygulamaları ile görsel düzenleme, video-dizi-film izleme bir şeyler okumak olacak. Uzun ömürlü ve performansı kolay düşmemesi için bütçemi bu seviyelere çıkardım yoksa Tab S9 FE'de işimi görebilecek gibi ama 1-2 senede ömrü bitmesin diye bu 2 cihaz arasındayım.

Telefonum iPhone, iş bilgisayarım MacBook. Bu yüzden IPad'e daha yakınım ama 64 GB düşündürüyor. Ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekosistemde iPad'ten şaşılmaz hocam. Ben olsam karşılaştırma bile yapmazdım açıkçası.

iPad alın daha rahat olur. Uzun ömür için 256 GB çıkmanız iyi olurdu.
Aradaki fiyat farkı çok fazla. Sırf bir tablete bile 20 bin verilir mi diye düşünürken ona hiç çıkamam. Gücüm yetmediğinden değil sadece emin olamıyorum. Çok teşekkür ederim.

Bu ekosistemde iPad'ten şaşılmaz hocam. Ben olsam karşılaştırma bile yapmazdım açıkçası.
Sadece Tablet biraz daha eğlence işi ya, Android özgürlüğü belki güzel olur diye düşündüm ama haklısınız.

Aradaki fiyat farkı çok fazla. Sırf bir tablete bile 20 bin verilir mi diye düşünürken ona hiç çıkamam. Gücüm yetmediğinden değil sadece emin olamıyorum. Çok teşekkür ederim.

Vallahi adamlar yapmış. iPad 8 bile o kadar kullanışlı ki Air 5'i düşünemiyorum. İşinizi göreceği için gücünüz de yetiyorsa düşünmeyin.

Geri
Yukarı