iPad Air 5 vs Tab S9

Gokhan Bird

Centipat
Arkadaşlar bu ikisi arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz uzun kullanım için? Sadece not tutacağım ve film, dizi, video izleyeceğim hat takılıyorsa bu ikisinden birisine benim içimde çok iyi olur. Dediğim gibi sadece not falan için kullanacağım oyun oynamam pek tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yakın zamanda da iPhone telefon alacağım ek olarak.

Arkadaşlar bu ikisi arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz uzun kullanım için? Sadece not tutacağım ve film, dizi, video izleyeceğim hat takılıyorsa bu ikisinden birisine benim içimde çok iyi olur. Dediğim gibi sadece not falan için kullanacağım oyun oynamam pek tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yakın zamanda da iPhone telefon alacağım ek olarak.

Ben iPad Air 5 ve Apple Pencil kullanıyorum. Gayet memnunum.

Apple Pencil yanında geliyor muydu yanında gelmiyorsa Samsung alacağım.

Öğrenci isen yazın başlıyor olması lazım Ekim'in sonuna kadar Apple öğrenci indirimi oluyor. Hem tablet daha ucuza geliyor hem de kalem yanında bedavaya geliyor. Onun haricinde kaleme ekstra ücret alıyorlar. Diyeceğim şudur ki bu bir gerçek; Apple ürünleri daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Öğrenci isen yazın başlıyor olması lazım Ekim'in sonuna kadar Apple öğrenci indirimi oluyor. Hem tablet daha ucuza geliyor hem de kalem yanında bedavaya geliyor. Onun haricinde kaleme ekstra ücret alıyorlar. Diyeceğim şudur ki bu bir gerçek; Apple ürünleri daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Baktimda bulamadı öğrenciler indirimlerini atabilmesi imkanınız var mı hemde kalem yanında hediye mi geliyor

Arkadaşlar 2. El iPad mini 6 256gb buldum 16.000e 17 ay garantili alınır mı sizce? Yoksa s9 alacağım

Son düzenleme:
EÄitime Ãzel Fiyatlar ve ÃÄrenci Ä°ndirimleri link bu öğrenci indirimi ile ilgili kalem bedavaya geliyor. Yazın oluyor genelde ekim ayının sonuna kadar sürüyor.

Geri
Yukarı