iPad Air vs Tab S9

Serif353535

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar, üniversite için bir tablet alacağım, iPad Air 5 mi almalıyım yoksa Tab S9 mu? Elimdeki telefon iPhone, Apple Watch kullanıyorum uyumluvolur diye düşündüm. Bir de fizik bölümü okuyorum simgeler vs not tutmada yardımcı olacak. Android kullanmaktan çekiniyorum açıkçası sonradan kasmalardan dolayı. Çok ağırlıklı not tutmak arada film izlemek için vs almayı düşünüyorum minik bir cep bilgisayarım olsun istiyorum kısaca.

Son düzenleme:
Selam dostlar, üniversite için bir tablet alacağım, iPad Air 5 mi almalıyım yoksa Tab S9 mu? Elimdeki telefon iPhone, Apple Watch kullanıyorum uyumluvolur diye düşündüm. Bir de fizik bölümü okuyorum simgeler vs not tutmada yardımcı olacak. Android kullanmaktan çekiniyorum açıkçası sonradan kasmalardan dolayı. Çok ağırlıklı not tutmak arada film izlemek için vs almayı düşünüyorum minik bir cep bilgisayarım olsun istiyorum kısaca.

Oyun için kullanılacaksa Tab S9, görsel edit, not gibi işler için iPad Air 5. Hele elinizde iPhone ve Apple Watch varken daha iyi olur. Tab S9 renkleri çok iyi verir, 120Hz ekrana sahip olması gerek. Ekran olarak kesinlikle Samsung önde ancak iPad de güç olarak güzel bir cihaz.

Kullanım kolaylığı ve ömrü açısından iPad tercih edilebilir. Ayrıca elinizdeki diğer Apple cihazlar ile uyumlu olacaktır.

Halihazırda Apple kullanıcısısınız iPad almanız daha iyi olacaktır ama Tab S9 da çok güçlü cihaz, Samsung son telefonlarındaki gibi uzun süreler yazılım desteği sunuyor mu acaba?

Halihazırda Apple kullanıcısısınız iPad almanız daha iyi olacaktır ama Tab S9 da çok güçlü cihaz, Samsung son telefonlarındaki gibi uzun süreler yazılım desteği sunuyor mu acaba?

Kullanım kolaylığı ve ömrü açısından iPad tercih edilebilir. Ayrıca elinizdeki diğer Apple cihazlar ile uyumlu olacaktır.

Oyun için kullanılacaksa Tab S9, görsel edit, not gibi işler için iPad Air 5. hele elinizde iPhone ve Apple Watch varken daha iyi olur. Tab S9 renkleri çok iyi verir, 120Hz ekrana sahip olması gerek. Ekran olarak kesinlikle Samsung önde ancak iPad de güç olarak güzel bir cihaz.

Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Tab S9 kalemi benim için IPad'den daha iyi. Wacom stili kalemler ki onlarla da çalışmışlar. IPad'te çoğu uygulamaya para vereceğini unutma bir de.

Bütçe konusunda çok sıkıntım yok. Sadece not tutmayı en iyi hangisiyle yapabilirim diye kafamda soru vardı, bir de taşıma kolaylığı vs. ekosistem kolaylık sağlasın diye iPad alacağım sanırım.

Bütçe konusunda çok sıkıntım yok. Sadece not tutmayı en iyi hangisiyle yapabilirim diye kafamda soru vardı, bir de taşıma kolaylığı vs. ekosistem kolaylık sağlasın diye iPad alacağım sanırım.
Konuyu hortlatıyorum hangisini aldın? Ben de ikisinden birini düşünüyorun üniversite not tutmak için, tecrübelerin nasıldı?

Yeni konular

Geri
Yukarı