iPad Air alınır mı?

Geralt Icepoty

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
iPad Air veya mini alınır mı?
Tahmini fiyat ne verilmeli?
Alınırken dikkat edilmesi gerekenler nedir?
Gündelik kullanım amaçlı, ders ve video ağırlıklı olacak.
Günümüzde kasma donma yapar mı?
Başka önerilere açığım.

Gündelik kullanım için bu bütçelerde cihazlara ihtiyacınız yok. iPad Air 4. Nesil kullanıyorum. İş amaçlı kullandığım uygulamalar dışında video, görüşme, not alma gibi amaçlar için iPad 8.nesil ile aynı işlevi görüyor. iPad 9. nesili de tercih edebilirsiniz. Her iki nesil de uzun süre işinizi görecektir.

Ekleme yapayım, yakın arkadaşım iPad 5. Nesil kullanıyor. Aynı şekilde ders gibi işleri için hala kullanılabildiğini söylüyor.

Mini alınmaz o fiyata. 1 ay önce pro aldım air le arasında kalmıştım ekranı ve işlemcisi yüzünden proyu seçtim. Bütçen yeterli değilse air alabilirsin.

Gündelik kullanım için bu bütçelerde cihazlara ihtiyacınız yok. iPad Air 4. Nesil kullanıyorum. İş amaçlı kullandığım uygulamalar dışında video, görüşme, not alma gibi amaçlar için iPad 8.nesil ile aynı işlevi görüyor. iPad 9. nesili de bekleyebilirsiniz. Her iki nesil de uzun süre işinizi görecektir.
Hocam ilk nesillerden 2.el olarak alacağım.
Yaklaşık 400-800 fiyat bandı var.
Dediğim gibi PDF , video vesaire amaçlı kullanacağım.
Tavsiye eder misiniz ?

Hocam ilk nesillerden 2.el olarak alacağım.
Yaklaşık 400-800 fiyat bandı var.
Dediğim gibi PDF , video vesaire amaçlı kullanacağım.
Tavsiye eder misiniz ?
Hocam artık güncelleme almıyor olması ileri dönemde uygulamalar açısından sorun çıkarabilir. iPad Air 2 ya da 3 bakmanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı