iPad almak mantıklı mı, 12 Pro Max mi alınmalı?

Valla hocam MacBook Pro 2019 16 İnç'e karar verdim de onu mu alsam diyorum acaba ?
Arkadaşların da dediği gibi M işlemci dışında Macbook almak artık mantıksız geliyor bana da. Tablet alsanız da 11-13inch’i geçmeyecek sonuçta. 13.3 M1 Macbook gayet mantıklı tercih olur iPad dışında. Yine de benim tavsiyem iPad’den yana olur, zaten bilgisayarınız varmış.

Arkadaşların da dediği gibi M işlemci dışında Macbook almak artık mantıksız geliyor bana da. Tablet alsanız da 11-13inch’i geçmeyecek sonuçta. 13.3 M1 Macbook gayet mantıklı tercih olur iPad dışında. Yine de benim tavsiyem iPad’den yana olur, zaten bilgisayarınız varmış.
O bütçede hangi iPad modellerini alabilirim acaba ?

Eğer bütçenizi 12.000 TL'ye çıkarabilirseniz İPad 10. nesil veya iPad 9. nesil alabilirsiniz.
İkinci el iPad 10 istiyorum da o bütçede 256 Bulamıyorum maalesef. 128'de yok zaten. 64'de almak istemiyorum. Birde iPad alsam da kullanır mıyım bilmiyorum. Önceden iPad Air 2 vardı. Bilgisayarım varken hiç yüzüne bile bakmazdım. Yeni laptop alınca sattım onu. Yine bu alacağım iPad'de de aynısı olmazsa sevinirim. O yüzden MacBook Pro düşünüyorum.

Geri
Yukarı