iPad Mini vs Galaxy Tab - T310 3 8.0

iPad mini var 1. yılını dolduracak sıkıntı çıkarmadı. Ekran kötü demişsiniz ekrandan kastınız dokunmatiği mi görüntü kalitesi mi ?
1 iPad i ailecek kullanıyoruz ben ağırlıklı olarak minecraft asfalt ve film izlemek için kullandım. Şehir dışına çıktığımda yanımda götürdüm 4-5 saat yol boyunca kullandım şarj bitmedi. Kamerada benim için sıkıntı yok. Aldığımda iOS 6 vardı şimdi iOS 7.1.1 kullanıyorum. 70TL'ye kılıf aldım ha pahalı mı pahalı geliyor ama 1 yıl kullandım kılıf da soyulma bile yok nerdeyse. Eğer kafanızı kurcalayan bir nokta var ise yardımcı olabilirim.
Bir galaxy tab kullanan kişiden yorum alın bir ipad bir de ikisini de kullanan kişiden yorum alın :)

iPad mini var 1. yılını dolduracak sıkıntı çıkarmadı. Ekran kötü demişsiniz ekrandan kastınız dokunmatiği mi görüntü kalitesi mi ?
1 iPad i ailecek kullanıyoruz ben ağırlıklı olarak minecraft asfalt ve film izlemek için kullandım. Şehir dışına çıktığımda yanımda götürdüm 4-5 saat yol boyunca kullandım şarj bitmedi. Kamerada benim için sıkıntı yok. Aldığımda iOS 6 vardı şimdi iOS 7.1.1 kullanıyorum. 70TL'ye kılıf aldım ha pahalı mı pahalı geliyor ama 1 yıl kullandım kılıf da soyulma bile yok nerdeyse. Eğer kafanızı kurcalayan bir nokta var ise yardımcı olabilirim.
Bir galaxy tab kullanan kişiden yorum alın bir ipad bir de ikisini de kullanan kişiden yorum alın :)

Retinasız ipad mininin ekran çözünürlüğü kötü. Birde ipod 5 alsam memnun kalır mıyım ?

Öncelikle burada hepimizin amacı birbirimize yardımcı olmak. Biz asla senin kötülüğünü istemeyiz. Sana pişman olacaksın dememdeki sebepler;
- Samsung marka tabletlerin ömrü, İpad'lere göre çok daha kısa. Bunu sebebi malzeme kalitesi ve işletim sistemi
- Pil ömrü konusunda emin ol İpad'lerin yanına yaklaşamaz
- Aradan zaman geçtikten sonra Samsung marka tabletler içinde barındırdığı Touchwizz arayüzü sebebiyle şişmelere sebep oluyor.
- Android güncellemeleri konusunda herşey ortada zaten, Samsung'a bu konuda güvenmemelisin. Kaldı ki Google kendi Nexus cihazları için bile 18 ay güncelleme garantisi verdi, Apple ürünlerinde bu süre 4 yıl.
- Pazar lideri İpad'ler olduğu için her türlü aksesuarların öncelikli hedefi İpad'ler
- Yine aradan zaman geçtikten sonra, ne kadar kılıf da kullansan Samsung tabletler öyle bir deforme oluyor ki kullanasın gelmiyor
- Pil konusunda şunu da söylemeyi unuttum, Samsung tabletlerin pil ömrü optimizasyon sorunları nedeniyle daha kısa.

Ben hep Samsung'u iyi marka olarak bilirdim.

Samsung'a tamamen kötü demiyorum. Ancak tablet tarafında uygulama zenginliği ve kalitesi olsun, pil ömrü olsun, cihazın kendi kalitesi olsun Apple her zaman tercih edilmelidir. Telefon tarafı tartışılır, ancak burada söz konusu olan tabletler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı