iPad PDF en baştan açılıyor

meteL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, tablete yüklediğim PDF üzerinde çalışıp kaydedip tekrar açtığımda kaldığım yerden değil de en baştan ilk sayfadan açıyor. Bunun kaldığım yerde kayıtlı kalması için bir ayar mevcut mu?

En baştan başlamaması gerek. Direkt uygulamayı kapattığımda ve yeniden açtığımda da, kitabı kapatıp sonra tekrar açtığımda da aynı yerden başlıyor. Deneyimlediğim her cihazda bu şekildeydi. Ekstradan bir ayarı yoktu.

En baştan başlamaması gerek. Direkt uygulamayı kapattığımda ve yeniden açtığımda da, kitabı kapatıp sonra tekrar açtığımda da aynı yerden başlıyor. Deneyimlediğim her cihazda bu şekildeydi. Ekstradan bir ayarı yoktu.
Dosyalar uygulaması üzerinden çalışıyorum ama durum bu. Bende iPad 9 var arkadaşımda iPad Pro M2 işlemcili olanından var onda da aynı sorun var.

Dosyalar uygulaması üzerinden çalışıyorum ama durum bu. Bende iPad 9 var arkadaşımda iPad Pro M2 işlemcili olanından var onda da aynı sorun var.

Dosyalar uygulaması üzerindense ondan olabilir. Dosyayı Kitaplar uygulamasında açın, dediğim gibi olur ve sorununuz çözülür.

Orda da yakınlaştırıp yazarken kalemin çözünürlüğü düşüyor ama neyse demek ki problem yok.

Aa doğru hatırladım konunuzu. :D

Çözülmüştü sanki?

Aa doğru hatırladım konunuzu. :D

Çözülmüştü sanki?
😀 İşte Dosyalar uygulamasında çözüldü ama şimdi siz deyince baktım Kitaplar uygulamasında çözünürlük düşük kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı