iPad Pro 11 Wi-Fi yavaşlığı

mertlev

Hectopat
Paketim 35 Mbps,
Kabloyla bağlı PC 35 Mbps alıyor.
Kablosuz bağlanan telefonum 34 Mbps alıyor.
iPad 23 Mbps alıyor 11 Mbps'lik bir kayıp var IPad'de, bunun nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yüksek bir bağlantı hızına sahip olup o şekilde tekrar denemeniz lazım.

Alakası yok çözdüm şimdi, Bluetooth'u ayarlardan tamamen kapatınca iPad 37 Mbps gördü yani sorun Bluetooth ile Wi-Fi çakışması şimdi bu konuyu okuyanlara sorum Bluetooth ve Wi-Fi çakışmasını nasıl engelleyebilirim?

Alakası yok çözdüm şimdi, Bluetooth'u ayarlardan tamamen kapatınca iPad 37 Mbps gördü yani sorun Bluetooth ile Wi-Fi çakışması şimdi bu konuyu okuyanlara sorum Bluetooth ve Wi-Fi çakışmasını nasıl engelleyebilirim?

Öyle birşeyin olmasının sebebi 2.4 g ise modem bu sorun çözülmez ama 5GHz destekliyorsa modem sorun kalmaz.

Öyle birşeyin olmasının sebebi 2.4 g ise modem bu sorun çözülmez ama 5GHz destekliyorsa modem sorun kalmaz.

5 Destekliyor onu ayarlamaya çalışıyorum şu an.
Ama bir şey fark ettim telefonda Bluetooth kapalıyken de 35 alıyor açıkken de.
Yani Bluetooth sadece iPad'de hızı düşürüyor bunun sebebi nedir?

Aynı anda Bluetooth ile bir cihaza bağlı ve 2.4 GHz bir ağa bağlıysanız, çakışması normal. Çakışmaması için 5 GHz bir ağa bağlanmanız lazım. Başka çözümü yok. Ancak, Bluetooth açık ama bir cihaza bağlı değilken Wi-Fi yavaşlıyorsa donanımsal bir problem olabilir.

Anlıyorum fakat telefonumu özellikle bağladım Bluetooth kulaklığa yine hız düşmüyor telefonda, yani sizin dediğinize göre telefonda Bluetooth aygıt bağlı iken onda da hız düşmesi gerekmez mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı