iPad Pro 12.9 ekran donup kapanıyor

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
5 aylık iPad Pro 12.9 M.2 sahibiyim cihazı hiç düşürmedim, sıvı almadı sırt çantama koyup okula götürüyorum. Bugün fotoğraflar arka plandaydı ekranı kapattım içeri gittim geldim açınca kilit ekranında dondu kaldı tepki vermedi yeniden başlattı kendini şu an kullanıyorum sizce neden olmuş olabilir? iPadOS 17.4 son sürümünü kullanıyorum yazılımsal sorun olabilir mi? Hafıza dolumu deseniz yaklaşık 200-220GB boş alan var.

5 aylık iPad Pro 12.9 M.2 sahibiyim cihazı hiç düşürmedim, sıvı almadı sırt çantama koyup okula götürüyorum. Bugün fotoğraflar arka plandaydı ekranı kapattım içeri gittim geldim açınca kilit ekranında dondu kaldı tepki vermedi yeniden başlattı kendini şu an kullanıyorum sizce neden olmuş olabilir? iPadOS 17.4 son sürümünü kullanıyorum yazılımsal sorun olabilir mi? Hafıza dolumu deseniz yaklaşık 200-220GB boş alan var.
Hocam yazılımsal bir sorundur, dert etmeyin.

Anladım hocam arada kalemle uygulamaya tıklıyorum algılamıyor kalemimin ucuda bitmiş olabilirde kapanması garip geldi ilk defa oldu bir de bu tablete taşıma çantası almaya gerek var mı? Normal sırt çantama koyuyorum kılıfıyla?

Hocam normal çantada taşıyın bir şey olmaz. Performans düşüklüğü de yazılımdandır. Belki sadece size de olmuş olabilir ama önemli olan nir sonraki güncellemeyi beklemeniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı