iPad Pro 2021 vs Samsung Tab S7

Salı günü aksilik çıkmaz ise iPad Pro 2021 alacağım fakat hala kaygılarım var. İlk olarak şu anda bir Android telefon kullanıyorum. Hazırda bir bilgisayar ve tabletim de yok. Lise 1 gidiyorum ve genelde çok aşırı FPS oyunları oynarım.

Benim seçim sıralamam şu şekilde: IPad'den 1 yıla yakın bir süre sonra Microsoft PC, sonraki yılda da iPhone mu, yoksa Android bir telefon mu almalıyım bilmiyorum.

iPad Pro yerine Samsung Tab S7 alırsam eğer sonuç Android'e ulaşır ama iPad alırsam IPhone'a. Uygulamalardaki ilerlemeleri kaydetmek ve başka bir cihazda oynamak için her ne kadar sosyal ağ da olsa aynı kategoride olmaları biraz gerekli.

iPad alırsam Microsoft bir PC almam beni etkiler mi, yoksa illa MacBook mu gerekir diyorsunuz? Oyun konusunda emülatör ve mobil ayrıcalığı yapmam.

Eğer S7 alırsam PC 3 4 ay sonraya inebilir. Evet, uzun ömürlü bir kullanım isterim bir cihazda.

Okuyup zaman ayırıp cevaplayanlara teşekkür ederim.

Bir iPad kullanıcısı olarak şunu diyebilirim ki tablet konusunda iPad rakipsiz gibi bir şey kesinlikle iPad Pro almanı öneririm.

Geri
Yukarı