iPad Pro 2021 vs Samsung Tab S7

Ben iPad Pro 2021 ile Samsung Tab S7 arasında kaldım. Sizce iPad alıp Apple üzerinden mi devam etmeliyim yoksa Samsung alıp Android ile mi devam etmeliyim?

Şu an bir bir bilgisayarım yok bir tabletim de yok yalnızca Android telefonum var fakat ne tür seçim yapmalıyım bilmiyorum.

Genelde sık oyun oynarım lise 1'e gidiyorum okul hayatında da yardımcı olsun isterim ve tabii ki uzun ömürlülük.

iPad alırsam eğer bir Windows PC 1 yıl sonra alabilirim. Samsung alırsam 3 4 aya iniyor. Ve eğer iPad alırsam Windows bir PC almam sorun yaratır mı diye de sormak isterim.

Bilgisayar aldıktan 1 yıla yakın bir süre içinde de telefon bakabilirim sizce iPad alırsam iPhone mu yoksa Android mi almalıyım.

Android tarafına bakarsak IPad'de yaptığım ilerlemeleri orada pek azını devam ettirebilirim ama iPhone alırsam sorun çıkarmıyor.

Ayrıca bütçem 9700 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum çok benzer konuların var. iPad - iPhone - Windows PC gidebilirsin. Uyumlu donanım ile alırsan Hackintosh var zaten çok arattırmıyor. Üretkenlik için çok müthiş bir ekosistem oluşturmuş olursun.

Bir teknoloji habercisi, iPad kullanınca gerçekten bir tablet kullandığınızı, sadece büyük ekranlı android bir telefon gibi olmadığı söylemişti. iPad'in kendine özel işletim sistemi ve özel programları onu farklı bir cihaz yaptığını söylemişti.
Bu yüzden iPad.
Üstelik M1 işlemcisi harika.

Özür dilerim Hackintosh nedir biraz yeniyim.
Sorun değil. 😃 Apple bilgisayarlara Macintosh adı veriliyor. Hackintosh ise macOS'un Apple harici cihazlara yüklendiği zaman bu adı alıyor. macOS'un her bilgisayara yüklenen sürümü. Uyumlu donanımın varsa neredeyse hiçbir fark yok.

Sorun değil. 😃 Apple bilgisayarlara Macintosh adı veriliyor. Hackintosh ise MacOS'un Apple harici cihazlara yüklendiği zaman bu adı alıyor. MacOS'un her bilgisayara yüklenen sürümü. Uyumlu donanımın varsa neredeyse hiçbir fark yok.

Uyumlu donanıma nasıl sahip olabilirim ve anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı