iPad Air 5 vs Samsung Tab S7 FE vs Samsung Tab S8

Hangi tablet ?

• Samsung Tab S7 FE

Oy: 1 14,3%
  • Samsung Tab S8

Oy: 2 28,6%
  • iPad Air 5. Nesil

Oy: 4 57,1%

• Oy verenlerin toplamı
    7

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
Tab S7 ve S8'i buradan alacağım. iPad Air'ı ise yurt dışından alacağım bu yüzden fiyat olarak Tab S8 en pahalısı sonra Air 5 ve en ucuzu Tab S7 olacaktır. Sizce hangisi daha iyidir? Beni uzun yıllar (yaklaşık 5 yıl) götürecek bir tablet olursa iyi olur. Bir de genel olarak yazım ve not almak için kullanacağım. Apple Pencil mı iyidir yoksa S Pen mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun yıllardır iPad kullanan biri olarak açıkara iPad derim. Birara Android tablet kullandım, tablet olayından soğudum. Şuan Air 5 kullanıyorum ve M1 işlemci olduğu için video kurgularımı dahi rahatça ve keyifle yapıyorum.

Hocam telefon, kulaklık ve saatim Samsung marka. Windows PC'ye sahibim. Ancak tableti sadece not almak için kullanacağım Tab S8 ile kıyaslandığında Air 5'in işlemci gücünün çok yüksek olması avantaj gibi gözüküyor. Beni en az 5 sene götürebilecek bir tablet olarak Air 5 mi sizce daha iyi olur yoksa Tab S8 mi?

Hocam telefon, kulaklık ve saatim Samsung marka. Windows PC'ye sahibim. Ancak tableti sadece not almak için kullanacağım Tab S8 ile kıyaslandığında Air 5'in işlemci gücünün çok yüksek olması avantaj gibi gözüküyor. Beni en az 5 sene götürebilecek bir tablet olarak Air 5 mi sizce daha iyi olur yoksa Tab S8 mi?
Air 5.

Geri
Yukarı