iPad Pro M.2 12.9 çok ısınıyor

Rda2312

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iPad Pro M.2 12.9 satın aldım ve tableti sadece Notability uygulamasıyla ders çalışırken kullanıyorum ve çok ısınıyor bunun bir çözümü var mı? Ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba iPad Pro M.2 12.9 satın aldım ve tableti sadece Notability uygulamasıyla ders çalışırken kullanıyorum ve çok ısınıyor bunun bir çözümü var mı? Ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Genel olarak M1 ve M2 işlemcili tabletler ısınıyor.

A serisi işlemcili tabletlerin TDP degeri daha düşük olduğu için çok daha az ısınıyor m serisine göre.

Tableti iPadOS 17ye güncelledin mi ben geldiği gibi yaptım ondan sonra çok ısınmaya başladı sanırım yazılımla ilgili bir sıkıntı var.
Evet iPadOS 17 bu yüzden olabilir.

Not alma uygulamalarında kalem ile kullanırken iPad 8 de ısınıyor. Kalemi not almak için kullanınca kaçınılmaz bir durum.
Teşekkür ederim kalemle birlikte kullanıyorum bu yüzden olabilir.

Genel olarak M1 ve M2 işlemcili tabletler ısınıyor.

A serisi işlemcili tabletlerin TDP degeri daha düşük olduğu için çok daha az ısınıyor m serisine göre.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Uygulamaya özel spesifik bir sorun olabilir. Kendi not uygulamasınıda kullanabilirsiniz.
Teşekkürler deneyeceğim.

Kesinlikle sorunu var gibi duruyor iade et yada değişim talep et.
Teşekkürler.Aldığım dönütlere göre düşüneceğim.

iPadOS 16'dayım sürüm ile ilgisi yok diyebilirim. Yabancı forumlarda da kalem ile kullanmaktan kaynaklı olduğunu yazmışlar.

Teşekkürler. O gün dışarıda ders çalışmıştım sanırım o yüzden çok ısındı. Bir daha o derece bir ısınma sorunu yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı