iPad yatağa sertçe düştükten sonra nasıl şarj oldu?

Aynı durumu çok eskiden yaşadım telefon kapanırdı hiç şarj vermeden 15 şarjla geri gelirdi bataryadan olduğunu söylediler bize.

Batarya ömrünü ciddi anlamda azaltırsınız dğeiştirmeniz gerekir yapmayın öyle şeyler, yüzde olarak artmış gibi gözükse de daha hızlı bitmeye başlar.

Batarya ömrünü ciddi anlamda azaltırsınız dğeiştirmeniz gerekir yapmayın öyle ieyler, yüzde olarak artmış gibi gözükse de daha hızlı bitmeye başlar.

Batarya şişik şu an ekranın yarısı havada lastik ile kasaya gerdirdim batarya patladı patlayacak.

Batarya şişik şu an ekranın yarısı havada lastik ile kasaya gerdirdim batarya patladı patlayacak.
Sakın cihazı kullanmayın açıksa kapatın. Direkt yetkili servise gidin. Şişmişse mevzu büyük.

Bakkala gitmeden önce biraz sertçe yatağa attım tableti. Bakkaldan geldiğimde şarjı 3 yerine 9'du bu nasıl olabiliyor?
Pilin ömrü düştüğünde düşük yüzdelerde yanlış gösteriyor. Benim İphone X'de de vardı o olay. Deji vardı galiba içinde, markasını öğrenme imkanım olmadı.

Sakın cihazı kullanmayın açıksa kapatın. Direkt yetkili servise gidin. Şişmişse mevzu büyük.

Pilin ömrü düştüğünde düşük yüzdelerde yanlış gösteriyor. Benim iPhone X'de de vardı o olay. Deji vardı galiba içinde, markasını öğrenme imkanım olmadı.

2 haftadır böyle kullanıyorum yarın yaptıracagım.

Pilin ömrü düştüğünde düşük yüzdelerde yanlış gösteriyor. Benim İphone X'de de vardı o olay. Deji vardı galiba içinde, markasını öğrenme imkanım olmadı.
Deme ya tabletin ömrü yavaş yavaş bitiyor demek :(

Geri
Yukarı