iPhone 11 128 GB alınır mı?

Android'i alıyorsun bir üst modeli çıktımı senin telefon yarı parasını bile etmiyor. IPhone'da ikinci el olarak satmak istersen pek değer kaybetmiyor. Yoksa Android'de de güzel cihazlar var.

Yeterince paran varsa 2. el piyasasını düşünmek mantıklı bir şey. Fakat arkadaş artık telefon değiştirmek istediğini ve güzel bir modele geçmek istediğini söylüyor. Ki almak istese de muhtemelen uzun yıllar götürecek bir telefon almak ister. Bu durumda 2. el piyasası çok bir anlam ifade etmez.

Yeterince paran varsa 2. el piyasasını düşünmek mantıklı bir şey. Fakat arkadaş artık telefon değiştirmek istediğini ve güzel bir modele geçmek istediğini söylüyor. Ki almak istese de muhtemelen uzun yıllar götürecek bir telefon almak ister. Bu durumda 2. el piyasası çok bir anlam ifade etmez.

Evet o düşünceyle alınabilir ama ben ufak tefek alıp satıp değiştiriyorum falan diye o düşüncedeyim. Yoksa zaten Android'in cihazları kullanıcı için daha ideal.

iOS kullanma isteğinizi anlıyorum ama bu bütçede maalesef ki kullanamazsınız. Dolayısıyla o paralara S23 varken de bu cihaz alınmaz. Almak parayı çöpe atmak olur, o parayı kazandığınız emeğe yazık.
2. El olarak da fiyatı 10-12K olursa alınır yoksa alınmaz. Her türlü iPhone 11 çöp bir telefon.

Hiç iPhone cihazım olmadı, o yüzden iPhone istiyorum artık. iPhone 11'e durumum yetiyor, 128 GB iPhone 11 alınır mı sizce? Daha iyisini alma durumum yok.
Knk bu İphone marka takıntısı yüzünden o kadar paraya değmez. İphonenin 11 güncellenmeside yok artık. 1 2 sene sonra çöp olur onun yerine s21 yada 22 alabilirsin bence çok daha iyi

Teşekkürler arkadaşlar

İkinci el alacaktım telefoncu 12-16k arasında dedi.

Son düzenleme:
Hiç iPhone cihazım olmadı, o yüzden iPhone istiyorum artık. iPhone 11'e durumum yetiyor, 128 GB iPhone 11 alınır mı sizce? Daha iyisini alma durumum yok.

Sıfır ise asla alınmaz. İkinci el ise fiyatı 10k ise anca alınır.

Teşekkürler arkadaşlar.

İkinci el alacaktım telefoncu 12-16k arasında dedi.

Hocam 16k ya S22 veya S21 FE bulabilirsiniz eğer bütçe 2 k daha artarsa S23 bulabilirsiniz ve bu cihazlar 11'den aşırı iyi cihazlar.

Geri
Yukarı