iPhone 11 128 GB Siyah Alınır mı?

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Bu yaz bir telefon alacağım. Daha önce hiç Apple ekosistemine ait bir cihaz kullanmadım ve denemek istiyorum. Android'i açık kaynak kodlu olduğu için kullanıyordum ama artık ihtiyacım kalmadı. Bu yaz iPhone 11 alınır mı? 2. el telefon önermeyin. Maksimum 20 bin TL civarına bir cihaz arıyorum. Öneriniz varsa yazabilirsiniz. Önceliğim şu an için Apple cihazları olacak ama Android cihaz önerebilirsiniz. İstediğim özellikler pil ve ekran kalitesi (yüksek Hz ve renk canlılığı). Bir video veya film izlerken uzun saatler kullanabilmeyi ve canlı renklere sahip olmasını istiyorum. iPhone 11'i hiç araştırmadım.

Son düzenleme:
Ekran kalitesi ve iPhone11? 720p? iPhone11'in ekranı en son kullandığın Android telefondan bile kötüdür bundan eminim. Ekranda güzellik arıyorsan minimum alman gereken iPhone12 modelleridir.
1681161024307.png

Ekran kalitesi ve iPhone11? 720p? iPhone11'in ekranı en son kullandığın Android telefondan bile kötüdür bundan eminim. Ekranda güzellik arıyorsan minimum alman gereken iPhone12 modelleridir.
Ekran kalitesi olarak iPhone 11 ile çok bir farkı var mı? Bir ihtimal alabilirim.
1681161108326.png

Bu yaz bir telefon alacağım. Daha önce hiç Apple ekosistemine ait bir cihaz kullanmadım ve denemek istiyorum. Android'i açık kaynak kodlu olduğu için kullanıyordum ama artık ihtiyacım kalmadı. Bu yaz iPhone 11 alınır mı? 2. el telefon önermeyin. Maksimum 20 bin TL civarına bir cihaz arıyorum. Öneriniz varsa yazabilirsiniz. Önceliğim şu an için Apple cihazları olacak ama Android cihaz önerebilirsiniz. İsteğim özellikler pil ve ekran kalitesi (yüksek Hz ve renk canlılığı). Bir video veya film izlerken uzun saatler kullanabilmeyi ve canlı renklere sahip olmasını istiyorum. iPhone 11'i hiç araştırmadım.

Maalesef şuan 11 Pro Max altı bir model almak çok mantıklı değil.

Evet şimdi gördüm. Şuan kullandığım 7 yıllık S7 Edge telefonuma göre ekran olarak geri kalması pek hoşuma gitmedi.
Bence S22 alabilirsin. S22 zaten iPhone 13 rakibi. Yani iPhone 13'ten aşağı hangi iPhone'u alırsan al (12 Pro ve Pro Max hariç), S22'ye kıyasla geride kalacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı