iPhone SE 2020 128 GB alınır mı?

Dostum dalga geçmiyorum ama bazen realist olmak gerekir. Kullandığınız telefon şu anda bulunmuyor mağazalarda. Arkadaş öneri istemiş siz olmayan telefon üzerinden Iphone sallıyorsunuz.
Ben benim kullandığım telefonu alın önerisi yapmadım. Ek olarak ben Iphone'da sallamadım. Türkçe bildiğinize emin misiniz? Yorumumu tekrar okumanızı tavsiye ederim. Fanboyluğunuzun bu kadar gözünüzü kör etmiş diyecek bir şey bulamıyorum.

Ben benim kullandığım telefonu alın önerisi yapmadım. Ek olarak ben Iphone'da sallamadım. Türkçe bildiğinize emin misiniz? Yorumumu tekrar okumanızı tavsiye ederim.
Arkadaş iPhone SE alıyım mı demiş. Siz de hayır 1500-2000 TL'liklere bakın demişsiniz ama bir öneriniz yok. Neden böyle düşündüğünüzü de sorunca diyorsunuz ki benimki iyi. Ama sizinki yok. Adam geçmişten mi telefon alacak ne istiyorsunuz? Daha f/p telefon öneriniz 1500-2000 TL'lik herhangi bir şey mi?

Neden böyle düşündüğünüzü de sorunca diyorsunuz ki benimki iyi.
2 yıldır kullandığım telefon sadece 1000TL ve hiç bir şekilde kasmıyor. Güzel fanboyluk böyle devam et.
"Benim ki iyi" diye nerede demişim? Ben sadece sorunuza cevap verdim, şu anki telefonum süper veya iyi diye bir şey demedim. Konu sahibi demiş ki "Almak istiyorum ama maddi durum da sıkıntımız var." bende "Maddi durumunuzu niye zorluyorsunuz?" dedim, sonrasında "Bu kadara gerek yok Android telefonlarada bakabilirsiniz." dedim.

Söylediğiniz ezberden ibaret olduğunu anlatmak istedim. Her cihazda böyle olamayacağını, fakat bu demek değil ki şu an elimdeki cihaz İphone SE'ye göre daha güçlü veya
Tamam o zaman. Telefonunuz hiçbir şekilde kasmıyor ama bu iyi olduğu anlamına gelmez. iPhone SE alınmaz ama başka bir öneriniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı