iPhone SE 2020 128 GB alınır mı?

Daha ne ile kıyaslamalıyım 5 bin tl verdiğim android telefonlar 1 yıl sonra yavaşlayınca kameranın bir anlamı kalmıyor.
Hocam telefonun genel özelliklerini sormuşsunuz yorum yapıyoruz ve objektif konulara değiniyoruz. 5K TL bütçeniz var ve özellikle IOS telefon alacaksanız büyük ihtimalle zaten SE 2020 alacaksınız. Biz burada ürünlerin GENEL olarak artılarını ve eksilerini paylaşıyoruz , OBJEKTİF şekilde. Benim yazdıklarımı dikkate almayın uluslararası incelemelerini okuyun artılarını eksilerini okuyun. Hani telefona 100 puan verilmez de 85 puan verilir belki bunu demeye çalışıyoruz.

Saygılar.

Cihaz gece çekimlerinde de kötü değil ama kullanan kişi tatmin olmuyorsa Neural Cam uygulamasını alabilir. Gece çekimi olarak normal kameraya göre daha iyi sonuçlar çıkarabiliyor ortaya.
Tek kameralı telefonlar arasında gece çekimi iyi olabilir ama asla en az 2 kameralı amiral gemilerinin gece çekım performansını yakalayamayacaktır. Telefonun yaptıgı yazılımla gece çekılen fotografları parlatmak işlemcisi iyi oldugu için bunu başarılı yapıyor ama asla dogal gece performansı sunamayacaktır.

Hocam telefonun genel özelliklerini sormuşsunuz yorum yapıyoruz ve objektif konulara değiniyoruz. 5K TL bütçeniz var ve özellikle IOS telefon alacaksanız büyük ihtimalle zaten SE 2020 alacaksınız. Biz burada ürünlerin GENEL olarak artılarını ve eksilerini paylaşıyoruz , OBJEKTİF şekilde. Benim yazdıklarımı dikkate almayın uluslararası incelemelerini okuyun artılarını eksilerini okuyun. Hani telefona 100 puan verilmez de 85 puan verilir belki bunu demeye çalışıyoruz.

Saygılar.
Dostum senin ne demek istediğini anlıyabiliyorum sakin ol.

Geri
Yukarı