iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatında kaç kere iPhone kullandın? Benim elimden geçmeyen cihaz yok gibi bir şey. Bu forumda birçok kişi oyuncaklarıyla oynarken ben Android cihaz kullanıyordum. İki platformuda çok iyi biliyorum. Bildiğim bir şey daha var oda Apple'dan nefret eden Android fanboyları ancak çamur atmasını bilir. Bizde o çamur atanlara güler cihazları kafamız rahat kullanırız.

Bende iPhone kullanıyorum. O kadar abartılacak bir yanı yok. Fanboyluğu kesin lütfen.

65 milyon kullanıyor diye kötü özelliklerine çamur atıp eleştiremez miyiz? Senin gibi dar zihinli insanlar ancak körü körüne bir ürünü kullanır. Sadece seviyorum desen eyvallah da uyduruyorsun yok 60Hz 75Hz miş de bla bla araştır biraz. 11'in Toshiba panellileri 32ms otuz iki yanlış duymadın otuz iki! Hangi evrende daha akıcı gelecek 60Hz'den saksıyı çalıştır bro.

Yazılım farkı diye bir şey var. Hiç duymadın mı? S21 de 4000MAH pil var 11 Pro Max dede 4000MAH pil var. Batarya performansları aynı mı? Cehaletiniz ve fanboyluğunuzla hayatta başarılar. Düz mantık kurup Android fanboyluğu yapmaya devam edin.

Hayatında kaç kere iPhone kullandın? Benim elimden geçmeyen cihaz yok gibi bir şey. Bu forumda birçok kişi oyuncaklarıyla oynarken ben Android cihaz kullanıyordum. İki platformuda çok iyi biliyorum. Bildiğim bir şey daha var oda Apple'dan nefret eden Android fanboyları ancak çamur atmasını bilir. Bizde o çamur atanlara güler cihazları kafamız rahat kullanırız.

Aynen bro akıllı birisi olsaydın “hahaha” atmak yerine düzgün cevap verebilirdin. Lakin tek yapabildiğin birkaç kullanıcının öznel yorumlarını atmak ve 3, 5 Apple fanının videolarını atmak… merak etme benim de elimden her cihaz geçti her testi de yaptım Instagram adresini ver tüm testleri göstereyim sana.

Yazılım farkı diye bir şey var. Hiç duymadın mı? S21 de 4000MAH pil var 11 Pro Max dede 4000MAH pil var. Batarya performansları aynı mı? Cehaletiniz ve fanboyluğunuzla hayatta başarılar. Düz mantık kurup Android fanboyluğu yapmaya devam edin.
Hocam HZ yazılımla değişecek bir şey değil verdiğiniz örneğin alakası bile yok batarya performansı her şeyden etkilenen bir olay ancak 60 HZ her türlü 60 HZ'dir değişken bir şey değildir.

Ayrıca daha Pro modellerinde 120 HZ bile doğru düzgün çalışmıyor siz 60 HZ'i savunuyorsunuz.

Samsung cihazları hiç sevmem (S23 serisi hariç) nedeni ise hem Android arayüzlerinin arka planda öküz gibi CPU yemesi hem de verimsiz Exynos ve verimsiz Samsung üretimi olması.

Arkadaşlar boş konuşuyorsunuz konuyu dolduruyorsunuz, neyin kavgası bu ya? Bir taraf Android diyor bir taraf iPhone diyor, herkesin zevki farklı daha fazla boş yapmayın konunun sahibi hocam istediğini bulamadı sizin çocukca kavganızdan dolayı.

Samsung cihazları hiç sevmem (S23 serisi hariç) nedeni ise hem Android arayüzlerinin arka planda öküz gibi CPU yemesi hem de verimsiz Exynos ve verimsiz Samsung üretimi olması.

Bende Mi 10 5G vardı ortalama ekran süresi 8-9 saat civarı gidiyordu ki karşılaştırma yapan kişilerde de tam parlaklıkta 10 saati zorlayanlar var.

Arkadaşlar boş konuşuyorsunuz konuyu dolduruyorsunuz, neyin kavgası bu ya? Bir taraf Android diyor bir taraf iPhone diyor, herkesin zevki farklı daha fazla boş yapmayın konunun sahibi hocam istediğini bulamadı sizin çocukca kavganızdan dolayı.

Kavgayı okursa istediğini bulur hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı