iPhone 11 6 saat ekran süresi normal mi?

ahmetifyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iPhone 11 kullanıyorum cihaz sıfır pil sağlığı %100 cihazı %65 şarja kadar normal %65'ten sonra pil tasarrufunda kullandım pil tasarrufu kapalıyken arka planda uygulama yenileme özelliği açıktı şu anda şarjım %15 5 buçuk saat aktif ekran süresi aldım yarım saat daha kullanabilsem 6 saat gibi bir ekran süresi aldım bu şekilde Wi-Fi değil mobil veri kullanıyorum parlaklık da otomatik ışığa göre ayarlanıyor gün içerisinde kamerayı toplamda 10 dakika kadar kullanmışımdır 2 buçuk saat Instagram 30 dk YouTube 1 saat kadar YouTube müzik kalan süre de telefonla arama Hepsiburada Safari'de gezinme vs. özetle günlük aktivitem bu şekilde 6 saat süre alıyorum bu değerler normal midir?

Bu değerler derken :D bunlar sizin gün içinde yaptığınız şeyler biz nereden bilelim sizin için normal mi değil mi? Eğer ki zararlı mı diye soruyorsanız zararlı günde 6 saat telefon oldukça zararlı.

Selamlar, Hücresel Veri telefonunun pilini bir hayli düşürür, bir de gün içinde sadece Wi-Fi kullanarak değerlere bakabilirisiniz. (Ekran Süresi uygulamasını açık hale getirmek şarjınızı önemli ölçüde azaltacaktır).

Bu değerler derken :D bunlar sizin gün içinde yaptığınız şeyler biz nereden bilelim sizin için normal mi değil mi? Eğer ki zararlı mı diye soruyorsanız zararlı günde 6 saat telefon oldukça zararlı.

Benim için normal olup olmadığını sormadım %100 sağlığı olan iPhone 11 cihazının bu kullanımlarla 6 saat götürmesi normal mi diye sordum kitap okumamak da zararlı 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı