iPhone 11 şarj süresi normal mi?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Bugün sabah sarjım %100'dü gece takıp saat sabah 8 de çıkardım ve şu an şarjım bu kadar normal mi bu? Telefon 3 günlük pil ömrü %100
Telefonı aldığım gün kılıfını takmadan kutusun da bir kere düşürmüştüm ondan mı oluyor acaba diye düşünüyorum kutuyla düştü düştükten sonra kutu açıldı kutudan düştü. Kamera açıkken yaklaşık 2-3 dk lık 4K video çektim. Bu değerler normal mi?

1DF30FEC-5808-46A1-964C-569A8F9E2A90.png

14FBB322-9C39-4162-9241-DCBC251F70DB.png

5F695996-C9ED-46A7-A23F-B103418E2B3D.png

Normal bence. 2,5 saat ekran süresi gözüküyor ki bunun yarım saatten fazlası pubg oynayarak geçmiş. Yarım saati de instagramla geçmiş. Daha şarjı yarıya kadar tüketmiş %46. Bu hesapla 5 saate yakın ekran süresi vermesi lazım 11 için normal. Düşmesiyle alakalı bir durum olduğunu sanmam.

Normal bence. 2,5 saat ekran süresi gözüküyor ki bunun yarım saatten fazlası PUBG oynayarak geçmiş. Yarım saati de Instagram'la geçmiş. Daha şarjı yarıya kadar tüketmiş %46. bu hesapla 5 saate yakın ekran süresi vermesi lazım 11 için normal. Düşmesiyle alakalı bir durum olduğunu sanmam.

İnternette 8-16 saat diyor bu yüzden merak ettim ama muhtemelen bu 8-16 saat arası şarj süresi oyundan çok basit günlük işler gibidir.

Eki Görüntüle 1446965

Benim değerlerim normal midir peki sizce?
Bence normal işte. Oyun falan oynanmış çünkü. Pubg şarj tüketen bir oyun.

Bu arada pili %100’e kadar şarj etmeni tavsiye etmem. Tam doldurmamak lazım. Ömrünü kısaltıyor malesef. 20-80 arasında ideal eğer evde kullanıyorsan şarj etme imkanın varsa o aralıkta kullan derim.

Bence normal işte. Oyun falan oynanmış çünkü. PUBG şarj tüketen bir oyun.

Bu arada pili %100'e kadar şarj etmeni tavsiye etmem. Tam doldurmamak lazım. Ömrünü kısaltıyor maalesef. 20-80 arasında ideal eğer evde kullanıyorsan şarj etme imkanın varsa o aralıkta kullan derim.

Tamamdır teşekkür ederim.

Ben gece şarja taktığım zaman sabah 7 gibi çıkarıyorum şarjdan ertesi güne kadar idare ediyor genelde beni ya da biraz yoğun kullandıysam eve gidene kadar %25 falan oluyor. 12 saatten fazla süre olmuş oluyor gayet iyi benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı