iPhone 11 64 GB alınır mı?

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. Aklımda telefon alma planı var. Şu an iPhone kısmında, 11'i düşünüyorum. Bu telefonun artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim. Telefonda oyun oynamayacağım.

Bana göre ekranı kötü. 10.000 TL'ye İPS ve 60 Hz pek hoş olmuyor. Tasarım size kalmış. Kamerası güzel. S20 FE fotoğraflarda daha kaliteli çekerken, video tarafında 11 daha iyi. S20 FE ve 21 FE'ye de bir göz atın derim.

Merhabalar. Aklımda telefon alma planı var. Şu an iPhone kısmında, 11'i düşünüyorum. Bu telefonun artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim. Telefonda oyun oynamayacağım.
Telefonda en büyük eksi ekran tarafı 10K'lık cihazda IPS ekran olması mantıklı değil savunamamda lakin kaliteli IPS problem çıkarmaz isterseniz teknoloji mağazalarında telefona bir bakın ona göre son kararı verirsiniz.

1.5 sene kullandım sonra sattım. Bir daha almam. Kasası kalas gibi. Belli bir sonra bilekte ağrı yapıyor. Ben kapsız kullandım bir de kaplı düşünemiyorum. Ve tabii ekranı da var.

Ekranının diğer ekranlardan eksileri nedir?@watasitokyo @Silinen üye
IPS ekran amolede göre daha ucuzdur ve genelde daha kötü olarak bakılır ana eksi budur aslında ve 60hz yok Apple'dan kimse zaten 90 veya 120 beklemiyor ama buda bir eksi lakin dediğim gibi sizin bunları kendiniz tecrübe etmeniz gerekiyor ekran hoşunuza giderse düşünmeden alın telefonun başka kayda değer bir eksisi yok.

Geri
Yukarı