iPhone 11 64 GB alınır mı?

Bütçe
20000-23000
Çıktığından beri kullanan dostlarım var ne kasma ne donma hiçbir şey yaşamıyorlar kamerası da hala tatmin edici Android telefonlar aynı sürede neredeyse çöp oluyor ve fiyat olarak da enflasyon karşısında yerin dibini görüyor. Ne öneriyorsunuz
20.000 TL inanın verilecek para değil o cihaza. Alacağınız S22,S23 bandındaki cihazlar sizi kat kat mutlu edecektir.

Bir şey demiyorum böyle devam kazıklanmayı seviyorsunuz arkadaki elma logosu tatlı geliyor size.

Çıktığından beri kullanan dostlarım var ne kasma ne donma hiçbir şey yaşamıyorlar kamerası da hala tatmin edici Android telefonlar aynı sürede neredeyse çöp oluyor ve fiyat olarak da enflasyon karşısında yerin dibini görüyor. Ne öneriyorsunuz.

Çıktığından beri kullanan dostlarım var ne kasma ne donma hiçbir şey yaşamıyorlar kamerası da hala tatmin edici Android telefonlar aynı sürede neredeyse çöp oluyor ve fiyat olarak da enflasyon karşısında yerin dibini görüyor. Ne öneriyorsunuz
Hocam hiçbir S serisi çöp olmaz. Ayrıca iPhone 11'lerin şarj sıkıntısı var. Performans olarak da sıkıntılı. Ayrıca desteği kesiliyor yakında. Daha iyi alternatifler varken bu yüksek fiyatıyla 11 alacaksanız siz bilirsiniz. S23 FE bu fiyat bandındaki en iyi telefonlardan bir tanesi.

Kusura bakmayın da benim emektar xiaomi note 9 pro geceleri daha iyi fotoğraf çekiyor. 20-25k verip çöp alacaksınız. Eğer ortamda iPhone u statü göstergesi sanan tiplere hava atacaksanız alın. Ha yok benim güzel bir telefona ihtiyacım var diyorsanız S serisi bakın. Ve de android yavaşlıyor Apple taş gibi kafasından çıkın hocam. 2000tllik Samsung tabi yavaşlar.

Hocam hiçbir S serisi çöp olmaz. Ayrıca iPhone 11'lerin şarj sıkıntısı var. Performans olarak da sıkıntılı. Ayrıca desteği kesiliyor yakında. Daha iyi alternatifler varken bu yüksek fiyatıyla 11 alacaksanız siz bilirsiniz. S23 FE bu fiyat bandındaki en iyi telefonlardan bir tanesi.
Ek olarak Androidden Redmi ve A serisi kullanan arkadaşlardan "6 aya çöp oluyor, almayın" laflarını duyarsınız. Fakat amiral gemilerinde bu sıkıntı olmaz.

@Saatciii ekran deseniz çağ dışı. 23-24k para verip de HD+, 32 ms, 60Hz bir ekran ve IPS panel alıyorsunuz.
Ana kamera deseniz 12k fiyatlarındaki S20 FE ile anca denkleşiyor. GN5'li S22 ile hayatta baş edemez.
Selfie kamera deseniz en kötü 16k civarına S21 FE var.
İşlemci deseniz A13 Bionic'den her anlamda daha üstün Dimensity 9000 ve Snapdragon 8 Gen 1'li cihazlar yine bu bütçede fazlasıyla mevcut. Bu işlemciler ve daha fazlası CPU, GPU ve birçok yanıyla çok daha üstün işlemciler.
Batarya deseniz iki kat ekran süresi verecek telefonlar var. iPhone 11'i nereden tutsanız elinizde kalıyor.

Bir şey demiyorum böyle devam kazıklanmayı seviyorsunuz arkadaki elma logosu tatlı geliyor size.
Dostum hasta mısın cümleleri mi anlayamıyorsun önce o üslubunu düzelt. Senin telefondan beklentin ile benim beklentim aynı olmak zorunda mı ?
Iphone 6 ile lg g3 aynı anda çıktı var mı ortalarda lg g3 kullanan ?
Hala iphone 6 kullanabilen insanlar var ama

iPhone 11 alınmaz artık, seneye güncelleme desteği kesilecek. Farklı cihazlara yönelmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı