iPhone 11 64 GB alınır mı?

Bütçe
20000-23000
Çıktığından beri kullanan dostlarım var ne kasma ne donma hiçbir şey yaşamıyorlar kamerası da hala tatmin edici Android telefonlar aynı sürede neredeyse çöp oluyor ve fiyat olarak da enflasyon karşısında yerin dibini görüyor. Ne öneriyorsunuz
İlla ki iOS alacağım diyorsan o bütçeye ikinci el 12 Pro/12 alabilirsin.
Ancak Android alırım dersen S22/S23 FE.

Dostum hasta mısın cümleleri mi anlayamıyorsun önce o üslubunu düzelt. Senin telefondan beklentin ile benim beklentim aynı olmak zorunda mı?
iPhone 6 ile LG G3 aynı anda çıktı var mı ortalarda LG G3 kullanan?
Hala iPhone 6 kullanabilen insanlar var ama.

Şu lafından sonra seninle tartışmayı bırakıyorum ne alıyorsan al.

Dostum hasta mısın cümleleri mi anlayamıyorsun önce o üslubunu düzelt. Senin telefondan beklentin ile benim beklentim aynı olmak zorunda mı ?
Iphone 6 ile lg g3 aynı anda çıktı var mı ortalarda lg g3 kullanan ?
Hala iphone 6 kullanabilen insanlar var ama
Hocam fikriniz belliyse niye bize soruyorsunuz ki? Alın gitsin. Pişman oluesanızda sizi etkiler bizlik birşey yok.

Hocam fikriniz belliyse niye bize soruyorsunuz ki? Alın gitsin. Pişman oluesanızda sizi etkiler bizlik bir şey yok.

Çok güzel fikirlerde geldi, güzelce anlatanlar da oldu bu arkadaşın üslubu iletişim şekli yanlış. Böyle olmaz, fikir alış verişi yapıyoruz burada

Bir şey demiyorum böyle devam kazıklanmayı seviyorsunuz arkadaki elma logosu tatlı geliyor size.
Çok güzel fikirlerde geldi, güzelce anlatanlar da oldu bu arkadaşın üslubu iletişim şekli yanlış. Böyle olmaz, fikir alış verişi yapıyoruz burada.
Ben bu mesajımda yanlış bir şey göremiyorum.

Merhaba herkese. Yarın iPhone 11 64 GB almayı düşünüyorum. Bütçe meselesi hep Android kullandım, iOS kullanmak istiyorum ve bütçem buna yetiyor. Kasım'da sizce fiyatlar nasıl etkilenir beklemeli miyim?

Bu arada sabah takip ettiğim ürün şu an 600 lira zam yedi. Bu yüzden bir an önce alsam mı diye düşünüyorum. Fikirlerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler.
İphone 11 kullanıyorum ve memnunum. Burada yazılan ''çöp, alınmaz, para etmez, onun yerine s21 al'' vb. gibi yorumları görünce anlayamıyorum açıkçası. Neyse konuya dönecek olursak gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun

İphone 11 kullanıyorum ve memnunum. Burada yazılan ''çöp, alınmaz, para etmez, onun yerine s21 al'' vb. gibi yorumları görünce anlayamıyorum açıkçası. Neyse konuya dönecek olursak gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun
Dostum donanımı vs. zaten günümüz için hâla iyi durumda. Ancak fiyatını hak etmiyor.

Geri
Yukarı