iPhone 11 64 GB alınır mı?

NearDN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 14.500 TL ikinci el bir iPhone 11 buldum, hatta inceleme firsatim da oldu. Beyaz renkti ki beyaz almak istiyordum cok iyi oldu. 64 GB idi şu anki telefonum da 64 GB ve sorun yaratmiyor, ancak takildigim nokta pil sagligi 80 idi. Bu bana sorun yaratir mi? 14500 eder mi bu telefon? Garantisi yok ve yurt içi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 14.500 TL ikinci el bir iPhone 11 buldum, hatta inceleme firsatim da oldu. Beyaz renkti ki beyaz almak istiyordum cok iyi oldu. 64 GB idi şu anki telefonum da 64 GB ve sorun yaratmiyor, ancak takildigim nokta pil sagligi 80 idi. Bu bana sorun yaratir mi? 14500 eder mi bu telefon? Garantisi yok ve yurt içi.
Yani o fiyatlara daha iyi cihazlar var. Ayrica daha onun pili değişecek. 11 pro max falan bak bunun yerine. İlla iOS alcaksan al o zaman. Hevesin gecsin.

Alınmaz. S21 FE almanı tavsiye ederim.

Ben yüz yıllık android kullanıcısıyım, hadi bu seferlik de iphone alıyım dedim ama yanlış zamanda dedim ve mecburen Iphone 11 aldım (sıfır) sadece arka kamerası iyi bunun dışında hiçbir özelliğini hiçbir yönünü sevmedim bunca zaman iphone kullanmadığım için de kendime hak verdim. Fiyat performans ürünü kesinlikle değil, fiyatı performansının milyon katı. belki 80 binlik iphone harika ötesidir bunu bilemiyorum ama iphone 11-12-13 için bunu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı