iPhone 11 64 GB alınır mı?

Arda ANBEROĞLU

Hectopat
Xiaomi'den IPhone'a geçeceğim müzik dinleyen biriyim eğer indirme ihtimalim varsa da indiririm ve fotoğraf çekmeyi severim manzara vs ama PUBG vb oyunları çok fazla oynamam. indirmek de tercihim değil sıktığı için 64 GB yeter mi 128'e bütçe zorlanabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eminiz değil mi çok şüphe de kaldım bir de renk hangi renk önerirsin.

Dostum benim kullanımım bu şekilde o yüzden 64 GB'i seçtim büyük ihtimal 2 sene sonra telefonu satıp üst modele geçecegim. Sen 4K video bol bol fotograf ve birçok oyun yüklerim diyorsan 64 GB yetmeyebilir. Ben kendi kullanımım için yetmeyecegini hiç sanmıyorum. Yetmez ise aylık 5 TL'ye depolama alanı satın alabiliyorsun en kötü
İhtimalle depolama alanı satın alırsın. Diger soruna gelecek olursak kırmızı ile siyah renk arasında kalmıştım kırmızının bir süre sonra elimde sırıtacagını düşünerek siyah aldım hem çerçeveleri çok belli etmiyor çizik olursa saklıyor hem de bence bir erkege siyah renginin ayrı bir coolluk kattıgını düşünüyorum siyah rengi çok sevdigim için ben siyahı tercih ettim.

Dostum benim kullanımım bu şekilde o yüzden 64 GB'i seçtim büyük ihtimal 2 sene sonra telefonu satıp üst modele geçecegim. Sen 4K video bol bol fotograf ve birçok oyun yüklerim diyorsan 64 GB yetmeyebilir. Ben kendi kullanımım için yetmeyecegini hiç sanmıyorum. Yetmez ise aylık 5 TL'ye depolama alanı satın alabiliyorsun en kötü.
İhtimalle depolama alanı satın alırsın. Diger soruna gelecek olursak kırmızı ile siyah renk arasında kalmıştım kırmızının bir süre sonra elimde sırıtacagını düşünerek siyah aldım hem çerçeveleri çok belli etmiyor çizik olursa saklıyor hem de bence bir erkege siyah renginin ayrı bir coolluk kattıgını düşünüyorum siyah rengi çok sevdigim için ben siyahı tercih ettim.

Çok teşekkür ederim dostum :D.

64 kullanıyorum ve 12 tane uygulama 3 tane oyun 5 fotoğraf 1 tane de 2 GB boyutunda video var.(Kalan 44 GB)
Bu telefonun 5 sene güncelleme alacağını düşünürsek ve uygulama ve oyunların boyutları artarak gider ise yetmeyecektir.

Kesi
Xiaomi'den IPhone'a geçeceğim müzik dinleyen biriyim eğer indirme ihtimalim varsa da indiririm ve fotoğraf çekmeyi severim manzara vs ama PUBG vb oyunları çok fazla oynamam. indirmek de tercihim değil sıktığı için 64 GB yeter mi 128'e bütçe zorlanabilir?
Kesinlikle 64gb alma. 7 yıldır iphone kullanıcısıyım ve ben de 64 yeter diye aldım. Şu an 256gb almadığım için pişmanım. En az 128gb al.

Yeni konular

Geri
Yukarı