iPhone 11 64 GB modelini alınır mı?

Dr. Uğur

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi iPhone 11 64 GB modelini almayı düşünüyorum. Neden 64 derseniz, bana yeterli geliyor ve geldi her zaman. Pişman olur muyum? Kullananlar deneyimlerini belirtsin lütfen. Eğer o fiyata veya daha uyguna daha iyi bir cihaz varsa önerebilir misiniz?

Apple almak istiyorsan alınır tabi. Bir de SE modeline bak istersen küçük gelir beğenmezsen yapıştır 11'i. Pişman olmazsın.

Kullanan birinin yorum yapması elbette daha doğru olur fakat şunu söylemeliyim ki 2020'de alınacak 64 GB bir amiral gemisi, uzun vadede kullanım tarzınıza göre yetersiz kalabilir.
2015'de çıkan 16 GB iPhone 6S gibi çıktığı döneme göre az depolamaya sahip bir telefon.
Ama yetersiz geldiğinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı iCloud'a ya da bilgisayara atarsanız, bulut depolama kullanıyorsanız yetecektir.

Telefona gelirsek, performans olarak bildiğimiz üzere mobil departmanında lider.
Android tarafındaki çipset üreticilerinin ham güç olarak ancak 2 yıl sonra şu anki Apple'ı yakalayabileceği de bir gerçek.
Kamera olarak çok iyi, yazılım ve donanımı birlikte çok iyi kullanıyor. Hâlen daha Pro serisi ile birlikte video çekim departmanında lider.
Sağlam pil ömrü sunuyor, ne eksik ne fazla. Batarya testlerinde 11 Pro'nun gerisinde olsa da arada büyük bir fark yok.

Cihazın en kötü yanı ekranı olsa gerek, fakat yanlış anlaşılmasın. Bu cihazın ekranı kötü demek değil. Elbette bir OLED performansı beklememek lazım. Renkleri çok doğru sunan bir IPS LCD panele sahip, güneş ışığı altında da parlaklığı yeterli. Ayrıca A13 ve 828p ekran yan yana gelince ortaya devasa bir grafik performansı çıkıyor.

Son düzenleme:
Benimde iPhone almak gibi bir düşüncem var fakat çok daha iyi bir modelin duyurulmasına az kaldı. iPhone 12 almayı planlıyorum. Ekim ayı gibi çıkış yapması bekleniyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı