iPhone 11 alan biri hava atmak için alıyordur?

Daha fazla  
12 ve üzeri zaten 35 bin ve üstü oldugu için bu ülkede çoğu insan da asgari ücretle geçinmeye çalıştıklarını düşünürsem alması zor eğer zengin değilse veya maaşı 20 bin üzeri değilse ama iPhone 11 25 bin TL oldugu için asgari ücretliler yediğinden kısıp bu telefonu alıyor arkadaşlar paranıza yazık bak ben S20 FE kullanıyorum 12 bine aldım ekran olarak iPhone 11'den daha iyi herkes biliyor zaten işlemci olarak Snapdragon 865 A13 arasında fark çok yok ikisi de amiral gemisi olarak çıkmış günümüzde hala iş yapan iki işlemci ben olsam iPhone 11e 25 bin vermem ya siz.

Telefonu hava atmak için alan birinin eziklik psikolojik sorunları vardır hangi model olursa olsun.

Bir de sizin mesajınızdan anladığım kadarıyla aklınızda iPhone 11 var ama S20FE aldığınız için kendinizi avutmak için buraya konu açmışsınız gibi geldi.

12 ve üzeri zaten 35 bin ve üstü oldugu için bu ülkede çoğu insan da asgari ücretle geçinmeye çalıştıklarını düşünürsem alması zor eğer zengin değilse veya maaşı 20 bin üzeri değilse ama iPhone 11 25 bin TL oldugu için asgari ücretliler yediğinden kısıp bu telefonu alıyor arkadaşlar paranıza yazık bak ben S20 FE kullanıyorum 12 bine aldım ekran olarak iPhone 11'den daha iyi herkes biliyor zaten işlemci olarak Snapdragon 865 A13 arasında fark çok yok ikisi de amiral gemisi olarak çıkmış günümüzde hala iş yapan iki işlemci ben olsam iPhone 11e 25 bin vermem ya siz.

Bunu sürekli dile getiriyoruz, Türkiye'de o fiyata iPhone alınmaz. Paranızı çöpe atmayın diye. Dinleyen var mı? Yok.

Adam belki sosyal medyaya içerik üretiyordur. Android'deki kötü optimizasyon yüzünden Android almıyordur. Çok fazla sebep var. Bu ülkede herkes 25.000 TL'ye iPhone almıyor ya. Bunun ikinci eli var yurt dışısı var. Ona bakılırsa benim arkadasım kayıt dahil 28.000 TL'ye 14 Pro Max aldı. Her şeye dışarıdan bakmaya gerek yok.

Telefonu hava atmak için alan birinin eziklik psikolojik sorunları vardır hangi model olursa olsun.

Bir de sizin mesajınızdan anladığım kadarıyla aklınızda iPhone 11 var ama S20FE aldığınız için kendinizi avutmak için buraya konu açmışsınız gibi geldi.
Ben çocukluğumdan beri samsung kullanırım o sizin bilmediğiniz kızaklı telefonlardan itibaren ama iphone 11 ekran kalitesi çok kötü kabul edin reeder telefonla aynı ekran kalitesine sahip

Ben çocukluğumdan beri Samsung kullanırım o sizin bilmediğiniz kızaklı telefonlardan itibaren ama iPhone 11 ekran kalitesi çok kötü kabul edin Reeder telefonla aynı ekran kalitesine sahip.

Ne anlatıyorsunuz? Ekranının neyi kötü? Bende de S20 FE var zamanında iPhone 11 de kullandım batarya harici asla beni rahatsız etmedi.

Geri
Yukarı