iPhone 11 alınır mı?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, kuponlarla birlikte 6900 TL civarına geliyor telefon. Sizce alınır mı yoksa beklenmeli mi? Kurdan dolayı hareketlilik olması ihtimali korkutsa da iPhone 12 sebebiyle fiyatta düşme de yaşanabilir diye düşünüyorum. Fikirleriniz neler? Lütfen sadece iPhone 11 konuşalım. Teşekkürler.

Merhabalar, kuponlarla birlikte 6900 TL civarına geliyor telefon. Sizce alınır mı yoksa beklenmeli mi? Kurdan dolayı hareketlilik olması ihtimali korkutsa da iPhone 12 sebebiyle fiyatta düşme de yaşanabilir diye düşünüyorum. Fikirleriniz neler? Lütfen sadece iPhone 11 konuşalım. Teşekkürler.

Alınır. Bataryası da son derece iyi. İşinizi görür.

Alınır. Türkiye'de beklemek başlı başına bir hata.

iPhone 12 fiyatları malum yüksek dolaylarda. Bu fiyatta alınabilir eskisi gibi artık beklenmemesi taraftarıyım nedeni de Türkiye'de kur inanılmaz değişkenlik gösteriyor geçen 7 TL civarlarına gerileyen dolar 8TL civarına geri çıktı. Bu da ani zamlara neden oluyor ama maalesef ani indirimlere neden olamıyor. iPhone 11 en az 5 yıl boyunca isteklerinizi karşılayacağını düşünüyorum çünkü iPhone 6s kullanıyorum mesela ben ve isteklerimi karşılayabiliyor ve 5 yıllık bi cihaz. iPhone 11'inde daha iyi özelliklere sahip olduğunu düşünürsek sizi iyi yetebileceğini düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı