iPhone 11 alınır mı?

Dönemin iyi telefonu ondan önce de S6 vardı bende S6 Edge hatta oda süper AMOLED ekranlıydı dönemin amiral gemisi bilirsin A9 da öyle boş bir telefon değildi hatta şu an ondan yazıyorum :)
Boş telefon olmasa da S serisi gibi amiral serisi değil. Ayrıca döneminde hiçbiri kötü değildi, dönemi geçince kötüleştiler.

Boş telefon olmasa da s serisi gibi amiral serisi değil. Ayrıca döneminde hiçbiri kötü değildi, dönemi geçince kötüleştiler.

Ben S6 Edge de kullandım o zaman iPhone 7'ler vardı gene de iPhone 7 kullanan birisiyle yan yana gelince iPhone 7 kamera olsun arayüz olsun daha başarılıydı.

Şarjda.

Ben S6 Edge de kullandım o zaman iPhone 7'ler vardı gene de iPhone 7 kullanan birisiyle yan yana gelince iPhone 7 kamera olsun arayüz olsun daha başarılıydı.
iPhone zaten aynı dönem rakip olarak çıkan Android cihazlardan önde oluyor. Ancak konudaki tartışma ise aralarında 2 yıl 6 ay bulunan iki cihazı kıyaslamak.

2000 MAh'tan beklenen performans.

Sarjım sabah %100'dü demin 60ken taktım sabah işe gideceğim için.

iPhone zaten aynı dönem rakip olarak çıkan Android cihazlardan önde oluyor. Ancak konudaki tartışma ise aralarında 2 yıl 6 ay bulunan iki cihazı kıyaslamak.

Hocam iPhone 11 bende alınmaz diyorum kendimde almadım zaten 13 mini alacaktım param yetmedi ve SE 2022 aldım ve memnunum yoksa 3 yıllık 11'i savunmuyorum yani.

Geri
Yukarı