iPhone 11 almaya deger mi?

Prensess1871

Centipat
Daha fazla  
iPhone kamerasını çok beğendiğim için istiyorum tabii sadece kamera için değil fakat 11'in maalesef birkaç eksik yanı var ekran gibi pil, ısınma gibi.
Sizce 13 mü alınır yoksa 11 mi?
12 diye sormuyorum çünkü iPhone 13.
Arasıyla bin TL fark var.
Ve beni 4 5 yıl götürsün istiyorum.
Pro'lar daha iyi fakat Türkiye şartında bir de çok uçuk fiyatlar o kadar da verilmez diye düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız:)

Son düzenleyen: Moderatör:
11 alınır, gayet güzel telefon. Fazladan verecek paranız varsa üst modellerini alın. Ben aradaki farka değecek artılar olduğunu düşünmüyorum.
Hatta detaylı incelemeler henüz yayınlanmasa bile 12 ve 13'ün arasındaki fiyat farkına da değmeyeceğini tahmin ediyorum.

Bence telefona o kadar para vermeye gerek duyulmaz. 5K'lık telefonlar bile şu an tüm ihtiyacı karşılıyor.

Bende 6S var daha dün iOS 15'e güncelledim, 11 olan çok da arkadaşım var bilmiyorum bir fark çok yok gibi :D İlla ki çok daha iyidir ama X veya 8 falan varsa almana değmez. Ha gene de değebilir orası ayrı ama ülke şartlarında değmez bence ona ayrı parantez açayım.

Bende 6S var daha dün iOS 15'e güncelledim, 11 olan çok da arkadaşım var bilmiyorum bir fark çok yok gibi :D İlla ki çok daha iyidir ama X veya 8 falan varsa almana değmez. Ha gene de değebilir orası ayrı ama ülke şartlarında değmez bence ona ayrı parantez açayım.
8 plus çok güzel fakat şarj sıkıntısı malesef ki çok fazla diğer üst modellere nazaran bana hiç yetmiyor:(

Yeni konular

Geri
Yukarı